5 029 aktuálních nabídek
od 297 realitních kanceláří a soukromníků
REALDOMUS s.r.o. nabízí

Prodej obchodu 47 m²

Na Zlaté stoce, České Budějovice 2, České Budějovice

Fotky 7

Základní údaje

Datum vložení 12. května 2023 ID nemovitosti 1271
Plocha pozemku 47 m² Užitná plocha 47 m²
Plocha zastavěná 47 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Kanalizace Veřejná kanalizace Konstrukce Jiná
Parkování Parkoviště Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

REALDOMUS vám exkluzivně nabízí nebytový prostor (47 m2) ke komerčnímu využití. Prostor se nachází přízemí v novostavbě v atraktivní lokalitě Stromovka ulice Na Zlaté stoce. Skládá se ze vstupní chodby, prostorné místnosti a dále koupelny s moderním vybavením včetně sprchového koutu, závěsného WC a prostoru pro sušičku a pračku.

Jednou z předností této nemovitosti je napojení na teplárnu. Díky této výhodě může být prostor vytápěn efektivně a s nižšími náklady.

Lokalita nabízí výborné parkovací možnosti, což zvyšuje atraktivitu tohoto objektu pro podnikání. K dispozici je také možnost dokoupení parkovacího místa.

Tento nebytový prostor je vhodný pro investory hledající příležitosti k rozšíření svého podnikání. Jeho výhodná poloha a moderní vybavení zaručují potenciálním nájemcům nejen pohodlné podnikání, ale také příjemné prostředí pro zákazníky.

Jedním z hlavních přínosů této nemovitosti je skutečnost, že je momentálně pronajatá a využívá ji velmi spolehlivý nájemce. Tento fakt zajišťuje investorům stabilitu a předvídatelnost příjmů z pronájmu, což je klíčový faktor pro úspěšnou investici.

Pokud se zajímáte o tuto výjimečnou nemovitost, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a domluvení prohlídky. Naše realitní společnost REALDOMUS Vám s radostí poskytne veškerou potřebnou asistenci a pomůže Vám s financováním Vaší investice.

Neváhejte tedy a obraťte se na nás ještě dnes. Jsme tu pro Vás!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Na Zlaté stoce, České Budějovice 2, České Budějovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Petra Wölflová
Mgr. Petra Wölflová
Kontaktovat prodejce
REALDOMUS s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist