4 812 aktuálních nabídek
od 302 realitních kanceláří a soukromníků
Jedinečná Nemovitost nabízí

Prodej hotelu, penzionu 2203 m²

třída 5. května, Lišov, Česko

video
Fotky 6

Základní údaje

Datum vložení 27. května 2021 ID nemovitosti 2152674633
Plocha pozemku 1 220 m² Užitná plocha 2 203 m²
Plocha zastavěná 793 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 230 V, 400 V Způsoby vytápění Lokální - plynové, Lokální - tuhá paliva
Konstrukce Zděná Parkování Parkoviště
Příjezdy Asfalt Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Prodáme jedinečnou nemovitost v samém centru města Lišov, vzdáleného pouze 9 km od krajského města České Budějovice s přímým budoucím nájezdem na právě budovanou dálnici D3 a obchvat Českých Budějovic! Jedná se o polyfunkční objekt se třemi byty, dvěma prodejnami, projektem na výstavbu dalších 4 bytů v podkroví a objektem funkčního penzionu. Výjimečný je objekt nejen svojí strategickou polohou, ale hlavně kompletní obsazení nájemníky ve všech prostorách, což garantuje 100% pokrytí nákladů na financování v případě čerpání úvěru na koupi dané nemovitosti! Aktuální měsíční tržba z nájmů činí 84 200,- Kč/měsíc, bez nutnosti mít i jen jediného zaměstnance, takže 100% návratnost investice do daného objektu jen čistě z nájmu je garantována za méně jak 19 let! V případě vlastního provozování penzionu se tato doba zkracuje dokonce jen na dobu 10 let! Objekt má stálé celoroční nájemce a penzion je rentabilně provozován, dokonce i po dobu celého období vládních opatření z důvodu COVID onemocnění, a to díky nasmlouvaným nadnárodním společnostem a jejich v penzionu trvale ubytovaných pracovníků!
Objekt se skládá z penzionu s kapacitou 39 lůžek v samostatných plně zařízených 20 pokojích. Penzion má vlastní zázemí společné kuchyňky, baru, společenské místnosti, recepce se vstupem z hlavní ulice, samostatné parkoviště ve dvoře penzionu pro 20 vozidel střežené kamerovým systémem, vlastní vybavenou prádelnu a samostatné podkroví o rozloze 412 m2 nad ubytovací částí, dnes využívané pro účely skladování zásob. Z hlavní ulice mají samostatné vstupy i dvě prodejny, kde v jedné je prodejna Tipsport a v druhé prodejna s oblečením. K bytům nacházejícím se v 1. poschodí je možný vstup po samostatném schodišti jak z hlavní ulice, tak i ze dvora penzionu. Na patře se nacházejí tři byty, kde jeden je jednopokojový a dva jsou dvoupokojové. Ze společné chodby je vstup ještě do dalšího prostoru, který je dnes využívaný jako sklad a záložní prádelna. Z chodby je další přístup do podkroví o rozloze 278 m2, na nějž je zpracován projekt na vybudování dalších 4 bytů rozložených ve dvou podlažích. Objekt je z části podsklepený s možností dalšího komerčního využití.
Nemovitost je bez nutnosti okamžité investice, vyžaduje pouze běžnou údržbu. Z části je objekt zateplený s novou fasádní silikonovou omítkou, má kompletně všude plastová okna a venkovní vstupní dveře, je vybavený moderním kamerovým systémem s možností vzdáleného sledování, vlastní kombinovanou kotelnou na plyn i tuhé palivo značky Defro, je napojen na městský vodovod, kanalizaci, plyn, telefonní přípojku, internet a elektrickou přípojku 230V a 400V. Všichni nájemníci mají podružné měření elektrické energie a někteří i podružné měření odběru vody.
Aktuální majitelé vlastní objekt od roku 2007, průběžně nemovitost zvelebovali a investovali do opatření souvisejících s úsporou energií, jako například výměny oken za moderní plastové, zateplení a dalších úprav. Objekt nebyl kupován za účelem dalšího prodeje, ale byl koupený jako investice s budoucím ponecháním potomkům, ale s ohledem na aktuální životní okolnosti se rozhodli objekt prodat novému vlastníkovi. Jak už bylo uvedeno na začátku, objekt je momentálně bez nutnosti okamžité investice, je plně finančně soběstačný a produkuje svému aktuálnímu vlastníkovi stabilní příjem včetně provozování penzionu ve výšce minimálně 160 000,- Kč/měsíc. Nový vlastník tak má od prvního dne plně zajištěný příjem na případnou splátku hypotéky s návratností při provozování penzionu přibližně 10 let.

Více informací přímo na webu www.jedinecna-nemovitost.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

třída 5. května, Lišov, Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jedinečná Nemovitost
Jedinečná Nemovitost
Kontaktovat prodejce
Reklama
TOPlist TOPlist