3 217 aktuálních nabídek
od 238 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Borová Lada (okres Prachatice)

12 700 000 Kč
Návštěvník
140
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
24. února 2021
ID nemovitosti
001670KH
Plocha pozemku
1 109 m²
Plocha obytná
104 m²
Plocha užitná
104 m²
Plocha zastavěná
164 m²
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Novostavba

Popis nemovitosti

Motto: oblast šumavských Lad – magicky krásná v proměnách všech ročních dob.
Lokalita: strategická pozice v centrální Šumavě–Borová Lada–oblast s nadm.výškou nad 1000 m n.m.–horské středisko v těsné blízkosti Chalupské slati je obklopené kouzelnou přírodou Šumavského národního parku a zároveň má dobrou vybavenost pro celoroční rekreaci i bydlení. Spolu s blízkou Kvildou je východiskem turistických tras a bílých stop. Vysoká poloha na šumavských pláních zaručuje ideální atmosférické podmínky v podzimních a jarních obdobích - s bohatou, až do brzkého jara trvající sněhovou pokrývkou-ideální podmínky pro lyžaře. V blízkém dosahu jsou i lyžařské vleky.
Poloha: na dohled od centra Borových Lad, a přitom na klidném místě–v rekreačním resortu nedávno realizované stylové výstavby. Dům je obklopen krásně upraveným vlastním pozemkem. To mu vytváří příjemný rámec a soukromé zázemí. Má velmi dobrou komunikační dostupnost i v zimních podmínkách. Pěšky dostupná v řádu minut je veškerá vybavenost obce (penziony, restaurace, obchod, obecní úřad).
Popis: krásný, vkusně zařízený mezonetový byt o užitné ploše 104 m2 a se zahradou o vým.885 m2 se nachází v samostatně stojícím stylovém domu, který je vlastnicky reálně rozdělen na tři právně samostatné, na sobě zcela nezávislé části, z nichž jedna je předmětem této výjimečné nabídky. Právně jde o jednu velmi prostornou mezonetovou jednotku zapsanou v katastru jako samostatná nemovitost s vlastním pozemkem. Nízkoenergetická (štítek PENB: B) komfortní dřevostavba kolaudovaná v r.2012 využívá moderních technologií a zároveň tradičních prvků šumavských domů. Zaujme krásná střecha krytá dřevěným šindelem, dřevěná okna s izolačními trojskly, měděné okapy a svody. Většina stylového vybavení je zahrnuta v požadované ceně, vč.spotřebičů v kuch.lince, pračky a sušičky.
Vnitřní dispozice: přízemí - ze společné chodby vstup do malého skladu a dále vstup do předsíně mezonetu. Odtud vlevo technická místnost s bojlerem, kotlem pro teplovodní systém vytápění a sušičkou, vpravo koupelna s rekuperační jednotkou. Dále vstupujeme do vysoce komfortního, krásně prosvětleného velkého obytného prostoru, který zabírá celé přízemí mezonetu. Obývací část je od kuchyně s jídelnou vizuálně oddělena dominantními schody do patra, pod nimiž je zabudován teplovzdušný krb. Čtyři francouzská okna dokonale prosvětlují interiér a umožňují bezbariérový vstup na terasu (50 m2) s širokým výhledem. Z terasy je přístupný i dřevník a sklad pro zahradní techniku. Podkroví - je přístupné z obytného prostoru zmíněným schodištěm ze světlého masivu – a je překvapivě prostorné. Jsou zde tři hezké ložnice, všechny s krásným výhledem. Komfort zajišťují další dvě koupelny. Prostor bývalé sauny je zde využit jako praktická malá pracovna.
Vlastní pozemek – zahrada o vým.885 m2 obklopující nabízený byt zajišťuje majiteli perfektní uživatelský komfort. Součástí nabídky je také garáž o ploše 18 m2 nacházející se v samostatné stavbě perfektně sladěné se stylem domu sedlovou střechou, pod níž se nachází půdní prostor. K mezonetu rovněž patří dvě parkovací stání u komunikace.

Inženýrské sítě:
El.příkon: 230/400 V – samostatný elektroměr.
Vytápění: elektrokotel Protherm (radiátory a podlahové registry) + rekuperační jednotka vzduchu Atrea. Dále krbová vložka na dřevo. Roční náklady na vytápění 28.000,- Kč.
Zdroj vody: z obecního řadu.
Kanalizace: do obecního řadu – zvlášť dešťová a splašková

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borová Lada (okres Prachatice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jiřina Müllerová
Jiřina Müllerová
Kontaktovat prodejce
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist