4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Hůrka, Horní Planá (okres Český Krumlov)

Základní údaje

Datum vložení 18. dubna 2023 ID nemovitosti 001934KH
Obytná plocha 61 m² Užitná plocha 61 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Elektřina 230 V
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - elektrické
Konstrukce Zděná Balkóny Balkon
Inženýrské sítě Telefon Parkování Vlastní parkovací stání
Patro 2. Vlastnictví státní, obecní, jiné
Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Daleko za ruchem města a dobrou investici - to vám nabízí apartmány v apartmánovém domě a dvojdomech Lipno - Na Hůrce. Na svoji cestu za relaxací z města na přehradu Lipno se budete moci vydat kdykoliv. Projekt je zcela jedinečný díky skvělému umístění v osadě Hůrka, jen 150 metrů od klidné pláže u přehrady Lipno. Žádné davy, žádný ruch, jen vy a voda. Výhodou developerského projektu Na Hůrce je možnost výběru mezi dvěma typy nemovitostí. Na prodej nabízíme apartmány v apartmánovém domě o různých dispozicích nebo apartmány v rámci dvojdomků.
Stylový apartmánový dům, ve kterém naleznete 8 nových apartmánů (s dispozicí 1kk, 2kk, 3kk) a tři dvojdomy, ve kterých je 6 apartmánů (s dispozicí 4kk). Každý apartmán má své parkovací místo. Ke všem apartmánům v rámci dvojdomků náleží vlastní pozemek. Investorem projektu Na Hůrce je firma, která má přes 20 let zkušeností s výstavbou a provozováním bytových, nebytových a rekreačních prostor.
Hůrka je osada ležící na levém břehu přehrady Lipno, která je součástí města Horní Planá. Od Českého Krumlova je vzdálena pouhých 24 km. Zamilovat si ji můžete nejen pro její vynikající polohu, ale i pro vše, co svým obyvatelům nabízí: koupání a surfování na nepřelidněné písečné pláži, běžkování a bruslení, cyklostezku kolem celého Lipna, pstruhařství Hůrka a rybí farmu, houbaření.
Stavební práce jsou v plném proudu, předpokládaný termín kolaudace a předání apartmánů kupujícím je plánovaný na květen 2023 a předání apartmánů novým majitelům na červen 2023.
Bližší představy o apartmánech a dvojdomech si můžete udělat na prohlídce, kde každý zájemce dostane podrobné standardy s plánkem dané jednotky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hůrka, Horní Planá (okres Český Krumlov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist TOPlist