3 208 aktuálních nabídek
od 255 realitních kanceláří a soukromníků
GEPARD REALITY / Boars nabízí

Prodej rodinného domu 70 m²

Světlík (okres Český Krumlov)

Základní údaje

Datum vložení 11. října 2021 ID nemovitosti 6189
Plocha pozemku 15 383 m² Užitná plocha 70 m²
Plocha zastavěná 70 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Dopravní spojení Autobus, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Konstrukce Jiná Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rozestavěnou stavbu rodinného domku s velkým pozemkem v obci Světlík na Českokrumlovsku. Jedná se o stavbu, na které je vydáno platné stavební povolení a je ve fázi dokončení hrubé stavby, zhotovena je střešní krytina, okna, dveře, hrubé podlahy a příčky a komín. Dle projektové dokumentace jsou zamýšlené dispozice navrženy takto: V přízemí zádveří, komora, předsíň, WC, koupelna, kuchyňský kout, obývací pokoj, jídelní kout. U stavby je obyvatelná vytápěná maringotka se zavedenou elektřinou, která slouží jako zázemí pro stavbu a na betonové desce velká plechová garáž. Topení je plánováno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. Elektřina je již zavedena, stavební proud, kanalizace vlastní septik, voda z vlastní studny s vrtem a s čerpadlem, která je již zrealizována.
Vzhledem ke stále platnému vydanému stavebnímu povolení je možné změnou před dokončením upravit dispozice stavby, nebo jí rozšířit dle vlastní potřeby. Zastavěná plocha domu je 70,5m2, výměra parcely je 1.419m2, na tuto parcelu navazují další ucelené pozemky tvořící jeden celek o výměrách 706m2, 1.322m2, 8.690m2 a 3.246m2, kdy tento pozemek je veden jako vodní plocha a je možné jej využít například k vybudování vlastního rybníku, který by bylo možno napájet dalším zdrojem vody přímo na pozemku.
Celková výměra všech pozemků je tedy 15.383m2 s tím, že velkou část pozemků tvoří louka, která by se dala využít k chovu koní či jiných zvířat. Z domu je hezký výhled do krajiny a k pozemkům vede zpevněná obecní komunikace. Lokalita této nemovitosti je v klidné spodní části obce, která je odloučena od další zástavby.
Obec Světlík je vzdálena 14 km od Českého Krumlova a 9 km od městyse Frymburk. V lokalitě jsou cyklostezky, lesy, jezero Lipno 8 minut jízdy autem, skiareály a další volnočasové vyžití. V obci je restaurace a obchod, dále potom autobusové spojení. Více podrobností poskytneme elektronickou formou, nebo v naší kanceláři v Českém Krumlově. Prohlídky po dohodě na uvedeném telefonním čísle.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Světlík (okres Český Krumlov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

GEPARD REALITY / Boars
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist TOPlist