4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
ERA Premiéra nabízí

Prodej rodinného domu 200 m²

Vodňanská, Netolice (okres Prachatice)

Základní údaje

Datum vložení 6. října 2022 ID nemovitosti 060N055738
Plocha pozemku 2 645 m² Obytná plocha 81 m²
Užitná plocha 200 m² Plocha nebytová 120 m²
Plocha zastavěná 370 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Zdroje vody Studna vrtaná
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Vybavení pronájem Kuchyňská linka Inženýrské sítě Plyn
Parkování Vlastní parkovací stání Vlastnictví soukromé
Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Novinka !!! Aktualizace ceny !!! Sleva 300 000 Kč. Nyní můžete nemovitost pořídit za 5 900 000 Kč.

ERA Reality PREMIÉRA nabízí exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Netolice, který zaujme nejen zahradou o výměře 2275 m2.

Nemovitost nabízí i další možnosti - přikoupením dalšího pozemku ( není zahrnutý v ceně ), získáte prostor pro např. malý developerský projekt výstavby rodinných či bytových domů – pozemek parc. č. 3479 – výměra 3080 m2. Pozemek je dle ÚP určen k zástavbě rodinnými i bytovými domy . K dispozici ÚPI. Max. zastavitelnost pozemku 35 %. Celková cena za dům, zahradu a stavební pozemek je 8 290 000 Kč.

Netolice jsou jedno z nejstarších jihočeských měst. Leží v okresu Prachatice, asi 25 km od Českých Budějovic. Žije zde přibližně 2 500 obyvatel. Kompletní občanská vybavenost a dojezdové vzdálenosti cca kolem 20 minut do větších okolních měst je jedním z benefitů, které získáte pořízením nového bydlení popř. rekreačního objektu v této lokalitě. Připraven k prodeji je zde dům, který poskytne novému majiteli spoustu možností využití.

Uvažujete o bydlení spojeném s podnikáním? Klidném místě pro rodinnou rekreaci? Nemovitost, která prošla v posledních 20 letech rozsáhlou rekonstrukcí, stále ještě nabízí dostatek prostoru pro realizaci Vašich představ.

2002 - nová střecha včetně krovu, okna, podlahy na půdě, zateplení stropů, 2017 – nové rozvody elektřiny v mědi v kotelně, garáži a v prádelně, zateplení obytných částí domu, rekonstrukce sklepa, nové přívody vody ze studny do domu, vše v plastu, 2020 – nový kondenzační kotel na plyn, 2022 – nový bojler, ponorné čerpadlo ve studni. Dům lze vytápět i krbem, který je umístěn v kuchyni.

K nemovitosti je připravena obsáhlá inspekce nemovitosti, kde jsou nezávislým zpracovatelem sděleny veškeré informace o současném technickém stavu objektu, podrobnosti o realizované rekonstrukci, doporučené postupy pro další renovaci objektu a pečlivě zaznamenáno vše, co je nutné při koupi o nemovitosti vědět.

Současnou dispozici rodinného domu ( 3 + 1 ) a výměry jednotlivých místností naleznete na přiložených půdorysech. Součástí domu je kotelna, prádelna, garáž, kryté parkovací stání a prostory z boku domu, kde se nachází vstup k zatím nevyužitému půdnímu prostoru. Ideální místo pro vybudování např. obchodu či dílny.

Zahrada, která je předmětem prodeje – parcela 3478, vyniká svou rozlohou ( 2275 m2 ) a vzrostlými ovocnými stromy, je jen na novém majiteli, jak tento potenciál využije.

Podrobnosti k zakázce sdělíme vážným zájemcům při osobní prohlídce nemovitosti, kdy bude možné nahlédnout do technické zprávy.

Financování zajistíme - Gepard Finance – Masarykova 975 – Hluboká nad Vltavou / ERA Premiéra

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vodňanská, Netolice (okres Prachatice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Radka Vacková
Radka Vacková
Kontaktovat prodejce
ERA Premiéra
Reklama
TOPlist TOPlist