3 146 aktuálních nabídek
od 246 realitních kanceláří a soukromníků
BIDLI reality, a.s. nabízí

Prodej rodinného domu 400 m²

Bradáčov (okres Tábor)

Základní údaje

Datum vložení
10. února 2021
ID nemovitosti
190564
Plocha celková
1 600 m²
Plocha pozemku
680 m²
Plocha obytná
400 m²
Plocha užitná
400 m²
Plocha zastavěná
390 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230 V, 400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroje vody
Studna kopaná
Způsoby vytápění
Lokální - elektrické
Konstrukce
Zděná
Zdroje vody
Studna kopaná
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Zveme Vás na prohlídku tohoto víceúčelového domu se zahradou v Bradáčově. Naposledy byl užívaný jako sídlo firmy, před tím zde byla kuchyně a jídelna přilehlého rekreačního areálu.

Původní venkovský dům je orientovaný do parčíku na návsi. Má sedm místností a kapacitní sociální zařízení. Novější přístavba velkého sálu jídelny má slunnou terasu do zatravněného nádvoří a technické místnosti v suterénu. Prostorná půda s vysokou nadezdívkou umožňuje vestavbu dalších podkrovních místností.

Voda je ze studny, navíc je možné připojení na obecní vodovod v ulici před domem. Topení zajišťují elektrická akumulační kamna, ohřev vody bojlery. Odpad jde do jímky s přepadem do trativodu.

Po oddělení z větší parcely bude celková výměra pozemku 680 m2. Po rekonstrukci lze dům užívat na trvalé bydlení či na rekreaci nebo i komerčně.

Občanská vybavenost je v 6 km vzdálené Mladé Vožici, do Tábora 18 km. Výhodou lokality je klidné okolí s turistickými značkami a cyklostezkami. Rozlehlý les blízkého Přírodního parku Polánka je v zimě protkaný značenými běžkařskými stopami.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 298 000,- Kč a měsíční splátkou 4 400,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bradáčov (okres Tábor)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

BIDLI reality, a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist