4 884 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 179 m²

Kožlí u Čížové, Předotice (okres Písek)

Základní údaje

Datum vložení 9. května 2023 ID nemovitosti J09292
Plocha celková 179 m² Plocha pozemku 836 m²
Užitná plocha 179 m² Plocha nebytová 179 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící dům vesnického typu se zahradou v obci Kožlí u Čížové, která leží 12 km od jihočeského města Písek.

Užitná plocha obytné části je o celkové výměře 72,6 m² a dispozici 2+1 + sociální příslušenství. Funkční celek s obytnou částí tvoří rozlehlá stodola o výměře 92 m² a dále přístavek (chlívek, dílna) o výměře 14,8 m².

V současné době je dům vhodný spíše pro rekreační účely, ale pokud hledáte dům na celoroční bydlení a máte chuť si vybudovat bydlení podle svých představ, tak tento dům je pro vás ideální. Velké možnosti nabízí stodola, ve které již předchozí majitelé započali s přístavbou koupelny a samostatné toalety a další rozšíření je tedy nasnadě.

Pozemek o celkové výměře 836 m² je velice pěkně udržován, je přístupný z obecní komunikace, která je celoročně udržována.

Dům je napojen na obecní vodovod a dále je možné užívat vodu z vlastní studny, která je taktéž zavedena do domu. Odpad je řešen septikem, vytápění kachlovými kamny, krbem či je možné přitápět elektrickými přímotopy.

Obec Kožlí u Čížové se nachází u dopravní tepny silnice I/4 a dálnice D4, vedoucí z Prahy jihozápadním směrem. Zároveň je tato vesnička zasazena do krásné jihočeské krajiny, kde jistě každý ihned zapomene na městský ruch a shon. V obci je k dispozici obchod, autobusová zastávka a veškerá další občanská vybavenost se nachází v okolních městech Písek, Blatná atd.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kožlí u Čížové, Předotice (okres Písek)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist