5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 168 m²

Ke Studánce, České Budějovice 6, České Budějovice

Základní údaje

Datum vložení 9. května 2023 ID nemovitosti J09205
Plocha celková 168 m² Plocha pozemku 1 590 m²
Obytná plocha 133 m² Užitná plocha 168 m²
Plocha nebytová 168 m² Plocha zastavěná 118 m²
Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i) Patro 1.
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím prodej rodinného domu 5+kk v klidné ulici Ke Studánce. Dvoupodlažní zděný dům s garáží, půdou a terasou stojí v Nových Hodějovicích, městské části Českých Budějovic.

Na rozložení jednotlivých místností se můžete podívat ve fotogalerii. V ní najdete mimo fotek i orientační 3D půdorys s naznačeným vybavením, základní kótovaný 2D půdorys pro úvahy o rozmístění vašeho vlastního nábytku, videoprohlídku a také virtuální prohlídku. Přes ní si dům sami projdete krok po kroku tak, jak to znáte ze služeb street view.
Pokud se vám jakákoli z výše uvedených věcí nezobrazí správně, stačí napsat.

Na záběrech z dronu ve videoprohlídce krásně uvidíte obdélníkový oplocený pozemek kolem domu. Rovinatý pozemek má výměru 1.472 m².

Pohled do mapy u inzerátu vám napoví, že základní škola je dole v Nových Hodějovicích a mateřská zase nahoře ve Starých Hodějovicích. Nakoupíte v nedalekém Penny marketu, anebo v nedalekých klasických potravinách. Ve videu vám ukážeme i krásné pohledy směrem na západ a horu Kleť.

Veškeré základní technické informace (výměra terasy, garáže, půdy, dále například vytápění domu apod.) najdete v tabulce parametrů zde u inzerátu. Plocha přízemí je 64,5 m², plocha v patře je 69 m², plocha garáže 22,18 m² a plocha terasy 12,72 m². Celková podlahová plocha domu činí 133,37 m² a celková užitná plocha domu včetně garáže a terasy je pak cca 168 m².

Rodina s dětmi bude v domě spokojeně bydlet díky dostatku místností, dvěma koupelnám, úložným prostorům a dosahu veškerých potřebných služeb. Milovníci domácích mazlíčků a vyznavači aktivního životního stylu si užijí velkou zahradu. Vy, kteří hledáte spíše bezbariérové řešení, můžete horní patro nechat návštěvám a pohodlně využít spodní podlaží, terasu i garáž. Před garáží a před vjezdovou bránou zaparkuje i několik dalších aut.

Doporučuji, abyste využili nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě domu – potřeby každého kupujícího se liší. My se pokusíme najít pro vás tu nejvhodnější variantu. Pokud máte zájem o více informací, nebo prohlídku, vyplňte prosím formulář u inzerátu. Dostanete odpověď s veškerými informacemi do 20 minut na e-mail, který uvedete.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Ke Studánce, České Budějovice 6, České Budějovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist