4 369 aktuálních nabídek
od 265 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 166 m²

Kestřany (okres Písek)

Základní údaje

Datum vložení 12. listopadu 2022 ID nemovitosti J08893
Plocha celková 166 m² Plocha pozemku 1 242 m²
Užitná plocha 166 m² Plocha nebytová 166 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící dům se zahradou k celoročnímu bydlení či rekreaci v obci Kestřany, která leží 8 km od jihočeského města Písek. Funkční celek s hlavní budovou dále tvoří garáž a na ni navazující další prostory, které můžou mít vícero využití, např. sklad, dílna apod. Velký potenciál se nachází v pozemku, který nyní slouží jako zahrada, ale díky rozdělení pozemků se nabízí možnost využít zahradu jako stavební parcelu pro další stavbu. Samotný dům o užitné ploše cca 100 m² a dispozici 4+1 s příslušenstvím, je v původním velmi dobře udržovaném stavu. Pokud by stávající užitná plocha nebyla pro budoucí vlastníky dostačující, bylo by možné užitnou plochu dále rozšířit o půdní prostor, čímž by se využil veškerý potenciál tohoto domu. Dům je částečně podsklepen, ve sklepním prostoru se nachází původní kotel na tuhá paliva, v současné době dům vytápí elektrokotel. Dům je napojen na obecní vodovod, dále se na pozemku nachází dvě vlastní studny, odpad je sveden do septiku. Tato nemovitost je primárně určena pro budoucí rekonstrukci a je tedy vhodná pro zájemce, kteří si chtějí svůj budoucí domov zrekonstruovat podle svých představ, potřeb a vkusu. V obci Kestřany se nachází mateřská školka, sportovní areál, restaurace, autobusová zastávka a veškerá další občanská vybavenost se nachází v okolních městech Písek, Strakonice.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost zájemci, který mu nabídne pro něj nejvýhodnější podmínky. Nejedná se o aukci.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kestřany (okres Písek)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist