4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
SORENT - CB s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 101 m²

Roudné (okres České Budějovice)

11 390 000 Kč
Ihned k nastěhování.

Základní údaje

Datum vložení 10. května 2023 ID nemovitosti CB230303
Plocha pozemku 577 m² Obytná plocha 101 m²
Užitná plocha 101 m² Plocha zastavěná 129 m²
Energetiká náročnost C - Úsporná (i) Dopravní spojení Vlak, MHD, Dálnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Vybavení pronájem Kuchyňská linka, Lednice, Sporák, Myčka Inženýrské sítě Plyn
Parkování Vlastní parkovací stání Vlastnictví soukromé
Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk typ bungalov č. 95 s pozemkem 577 m2 (p.č. 480/82) v Roudném na okraji Č. Budějovic, Ječná ul. č. p. 593, Roudné.

V místě v nabídce jsou 2 stejně dispozičně řešené domy.
Bungalov č. 95 - 5+kk s pozemkem 577 m2, dům s č. p. 593, včetně kuchyňské linky se spotřebiči v hodnotě 400.000,- Kč, cena 11.390.000,- Kč.
Bungalov č. 90 - 5+kk s pozemkem 594 m2, dům s č. p. 598, bez kuchyňské linky, cena 10.990.000,- Kč.

Stavby jsou dokončeny a zkolaudovány 03/2023. Jedná se o moderní domy typu bungalov, zastavěná plocha domu 129 m2 + terasa a 2 parkovací stání, obytná plocha domu je 101 m2.
Nyní probíhají terénní úpravy, oplocení atd. Dům je vybavený ve vyšším standardu, kompletně hotový včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v hodnotě 400.000,- Kč, krbových kamen, klimatizace a venkovních žaluzií, chodníku, dvou parkovacích stání - zpevněná plocha ze zámkové dlažby Best, plot z plotových tvárnic LUNETA z Bestu, výplně kovové tyčky, pojízdná brána. Půda je pochozí s velkým úložným prostorem, zateplená kompletně foukanou izolací. Vybavenost: konstrukce Porotherm 240–300 obvod, vnitřní 200, příčky 150, zateplovací systém 180 mm polystyren, plastová okna a dveře – izolační trojsklo, veškeré vnitřní rozvody – elektřina, plyn, voda, topení, plynový kotel BAXI se zásobníkem vody, v celém domě podlahové vytápění, podlahy vinyl a dlažba, dveře s obložkami, koupelna se sprchovým koutem, vanou a 2 umyvadly, příprava na fotovoltaiku.

“REZIDENCE ZLATÉ ROUDNÉ“ se nachází v obci Roudné v nadmořské výšce 393 m.n.m asi 3 km jižně od Českých Budějovic. Roudné bylo založeno při levém břehu Malše, navazuje na městskou část Rožnov. Vybavenost obce Roudné: mateřská škola, hřiště, restaurace, knihovna, kulturní sál, víceúčelový sál, požární zbrojnice, sběrný dvůr, v obci fungují spolky – SDH Roudné, MS Malše Roudné a sportovní kluby: TJ Malše Roudné – fotbalový klub, Vladykův Dvůr – jezdecký klub.
Navazujeme na již několikátý úspěšně realizovaný a velmi žádaný projekt investora, který je jednička ve svém oboru.

Velký zřetel je kladen na energetickou úspornost domu, aby jeho budoucí majitel měl co nejnižší náklady na provoz domu (PENB – C).
Pozemky jsou přístupné po obecní komunikaci, výstavba domů probíhá na zasíťovaném a zkolaudovaném ZTV – plyn, elektřina, vodovod, kanalizace, Starnet – optický kabel.
Již 12 let bydlíme v rodinném domě od stejného stavitele, a tak na základě výborné vlastní zkušenosti můžeme vřele doporučit. „REZIDENCE ZLATÉ ROUDNÉ“ v okrajové části města Č. Budějovice-kombinuje bydlení v rodinném domě a zároveň městský životní styl: soukromí ve vlastním domě, široké možnosti sportovního vyžití v okolní přírodě a podél řeky Malše a snadnou dostupnost do Č. Budějovic autem, MHD i cyklostezkou.
Hypoteční servis zdarma (naši hypoteční poradci řeší úvěry u všech bankovních domů za nejlepších podmínek na trhu).

Nemovitost nabízí

 Dana Kolářová
Dana Kolářová
Kontaktovat prodejce
SORENT - CB s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist