5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej chaty 135 m²

Branišovice, Římov (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 7. července 2023 ID nemovitosti J09436
Plocha celková 135 m² Plocha pozemku 369 m²
Užitná plocha 135 m² Plocha nebytová 135 m²
Plocha zastavěná 52 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Patro 2. Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Chata pod římovskou vodní nádrží splňuje všechno, co pro pohodovou rekreaci potřebujete. Krásný udržovaný okolní pozemek. Tak akorát velký/malý. Minimum sousedů. Žádný ruch a hluk, pouze zpěv ptáků a šum řeky Malše. Do Malše se můžete hned skočit vykoupat – vstup do vody je jen pár desítek metrů od chaty. V Č. Budějovicích jste do 15 minut, stejně jako na nájezdu na dálnici D3.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme tuhle zděnou (částečně dřevěnou) chatu v Římově na prodej.

Kde že to ten Římov je?

Chata stojí v osadě Peškovec. Spadá pod obec Branišovice, ale prakticky vzato je v Římově pod vodní nádrží. Nádherná příroda kolem řeky a všudypřítomný klid nenarušuje žádná frekventovaná silnice. Do osady vede slepá ulice. Navíc je tu závora, za kterou mohou pouze místní. Římov je asi 12 km jižně od Budějc. Okolí je protkané cyklostezkami. Vyjet můžete i směrem na Blanský les, nebo k Novohradským horám. Pro čerstvé pečivo si dojdete přímo do Římova, stejně jako na oběd do hospody.

Jak je to s pozemkem pod chatou a kolem?

Pozemek pod chatou a malý kousek kolem ní patří majitelce (89 m²). Bude tedy také součástí prodeje. Zahrady kolem chat v celé chatové oblasti patří Obci Římov. Ta je majitelům chat pronajímá za přijatelné roční nájemné. K této chatě náleží dalších cca 170 m² v pronájmu od obce a navíc si ještě cca 110 m² majitelka pronajímá od sousedů vlastnících přilehlou louku.

Zatopit, rozsvítit, spláchnout.

Zatopíte si dřevem v kamnech v obývacím pokoji. Dalšími kamny si můžete topit v suterénu. Elektřina je do chaty zavedená, pitnou vodu budete mít z obecního vrtu v osadě. A odpad má chata svedený do obecní kanalizace.

Kolik místa v chatě je?
Úplně nejlépe uděláte, když se podíváte do fotogalerie na půdorysy. A pak se přijeďte podívat. Chata je perfektně suchá, můžete obydlet i technický suterén. Nahoře pak máte obývák, terasu, kuchyň, koupelnu s WC, předsíň a zápraží na posedávání s dýmkou.
V podkroví se vyspí klidně 8 lidí.

Nestačily vám informace?
Anebo se chcete do Římova rovnou přijet podívat na prohlídku? Vyplňte prosím formulář u inzerátu. Dostanete odpověď s veškerými informacemi do 20 minut na e-mail, který uvedete.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Branišovice, Římov (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist