4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej chaty 47 m²

Vitín (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 25. května 2023 ID nemovitosti 9832018
Plocha pozemku 433 m² Užitná plocha 47 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V
Zdroje vody Místní zdroj Konstrukce Dřevěná
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Místo, kde vládne klid a mír. Chata obklopená hlubokými lesy, stojí na jižním svahu s krásným výhledem do okolí. Chatu, kterou si zamilujete nejen Vy, ale i celá rodina. Malované okenice, skříně a postele. Místo, které vás bude nabíjet pozitivní energií, místo kde budete odpočívat.

Chata Chotýčany / Vitín, přesně osada Na Libochové se nachází 20 minut autem od Českých Budějovic. Dřevěná chata 46 m2 stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 433 m2. Jedná se o polosamotu, však v okolí jsou chaty, které jsou celoročně obývané. Chata má vlastní přípojku elektrické energie a přípojku s užitkovou vodou. Okolní lesy jsou proslavené houbařením a v těsném sousedství je rybník ke koupání.

Chata samotná je rozdělena na vstupní a obytnou část. Vstupní uzavřená veranda prosklena rohovým oknem je místem k posezení. V obytné části je spaní pro čtyři, najdete zde kamna, plynový sporák a jídelní stůl. Součástí chaty je dále skládek, toaleta a dřevník. Zápraží chaty je prakticky přestřešeno a příjemně chráněno před sluncem a deštěm.
Na pozemku stojí malý dřevěný altán. Chata má novou střešní krytinu, komín a celý pozemek je udržovaný a oplocený. Okolní pozemky jsou ve vlastnictví obce Vitín.

Prohlídku více než doporučujeme, tohle místo prostě musíte vidět. Těšíme se na Vás.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vitín (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist