5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Dynamic nabízí

Prodej chaty 60 m²

Komařice (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 18. září 2023 ID nemovitosti 373284
Plocha celková 1 146 m² Plocha pozemku 1 146 m²
Užitná plocha 60 m² Plocha zastavěná 102 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi rekreační chatu umístěnou u řeky Stropnice, na okraji menší chatové oblasti vzdálené necelé 3 km z obce Střížov, patřící pod katastrální území Komařice.

Částečně podsklepená, převážně dřevěná chata s obytným podkrovím o zastavěné ploše cca 34 m2 je součástí pozemku – zastavěné plochy o výměře 102 m2, který obklopuje další pozemek o rozloze 1044 m2.

Do obytné části chaty se vstupuje přes prostornou terasu. Z malé předsíně je vstup do hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem se vstupem na balkon s JZ orientací. V přízemí je dále samostatná, provizorní toaleta s umyvadlem a schodiště do podkroví s prostorem na spaní s příjemným balkonem ve štítě chaty. Chata se prodává včetně základního vybavení. Pod chatou je prostorná místnost vhodná např. k uskladnění zahradního vybavení a pod terasou zastřešený prostor na dříví. Orientační dispozici obytné části s rozměry jednotlivých místností najdete na přiloženém půdorysu.

Chata je převážně v původním stavu, ale byla pečlivě udržována. Do objektu je zavedena elektřina, vlastní zdroj vody nemá. Pouze na pozemku je malý, povrchový pramen. Odpad je vyřešený pouze provizorně. Vytápění hlavní obytné části je řešené kamny na tuhá paliva. Většina okolních chat má vlastní vrt.
Velikost pozemku a vzrostlé dřeviny zaručují příjemné soukromí. Součástí je také menší zahradní domek. Přístup k chatě je po vedlejší, udržované zpevněné komunikaci.

Hlavní předností je lokalita na krásném místě přímo u řeky Stropnice, kdy díky umístění na úplném okraji chatové oblasti, je na pozemku příjemné soukromí. Díky vyvýšenému pozemku nebyla v chatě ani při velkých povodních voda. Chata je vzdálená pouhých 14 km z Českých Budějovic, je vhodná i na denní dojíždění. Několik okolních chat je využíváno k celoročnímu bydlení.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Komařice (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Dynamic
Reklama
TOPlist TOPlist