4 826 aktuálních nabídek
od 269 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Profil nabízí

Prodej chalupy 526 m²

Červený Hrádek (okres Jindřichův Hradec)

2 990 000 Kč
Cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost pro

Základní údaje

Datum vložení 18. června 2022 ID nemovitosti 343203
Plocha celková 3 542 m² Plocha pozemku 3 542 m²
Užitná plocha 526 m² Plocha zastavěná 320 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Zdroje vody Veřejný vodovod
Konstrukce Jiná

Popis nemovitosti

V rámci exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost, vč. stodoly, garáže a zahrady. Celková výměra pozemku je 3542 m², z toho obytná část 158 m², zastavěná plocha 320 m² a zahrada 2369 m². Dům disponuje rozlehlou půdou s možností vybudování půdní vestavby o několika místnostech.
Dům se nachází ve stavu započaté kompletní rekonstrukce. K přední části domu vpravo je připojena stodola a k zadní části domu pak garáž a bývalý chlév. Za domem se nachází venkovní sklep. Za nemovitostí se nachází rozlehlá zahrada a sad s mnoha vzrostlými ovocnými stromy. Na pahorku za domem stávala, dnes již neexistující středověká tvrz, odkud je nádherný výhled do širokého okolí.
Nemovitost je nově napojena na vodovodní řad. Odpad řešen vlastní jímkou s případným napojením na obecní kanalizaci. Dům je stále připojen k elektrické síti s možností využití 220/380 V. K nemovitosti vede přímý příjezd z hlavní silnice.
Nemovitost se nachází na konci klidné obce Červený Hrádek, disponující základní občanskou vybaveností - obecní úřad, prodejna s potravinami a smíšeným zbožím, hospoda, místní knihovna, sportovní areál, přírodní koupaliště. Obec se nachází v malebné přírodě Českomoravské vysočiny, vzdálené 10 km od města Dačice, obce s rozšířenou působností, a 10 km od historického města Telč.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Červený Hrádek (okres Jindřichův Hradec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing., Bc Arnošt Hamrle
Ing., Bc Arnošt Hamrle
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Profil
Reklama
TOPlist TOPlist