4 812 aktuálních nabídek
od 302 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Trhové Sviny
V okruhu
Trhové Sviny
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy na prodej, Trhové Sviny

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 1 777 000 Kč do 10 990 000 Kč

Ceny domů v obci Trhové Sviny

Cena domů na prodej v obci Trhové Sviny se momentálně pohybuje od 1 777 000 Kč do 10 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 974 Kč do 49 315 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Trhové Sviny. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Trhových Svinů nabízejí od 1 777 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Trhové Sviny?

Na trhu v Trhových Svinech jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (16) v cenách od 1 950 000 Kč, následují dvougenerační domy (1) , chaty (1) od 1 777 000 Kč a činžovní domy (1) od 8 480 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Trhové Sviny na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (7), k rekonstrukci (4), v dobrém stavu (4), novostavby (3), po rekonstrukci (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Trhové Sviny, který má obytnou plochu 124 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Trhové Sviny se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 7163 m2 má dům za cenu 7 950 000 Kč v obci Trhové Sviny. Naopak nejmenší pozemek o výměře 17 m2 získáte při koupi domu v obci Trhové Sviny za cenu 1 777 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Trhové Sviny nabízíme domy v celkem 4 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Trhových Svinech (16), Domy na prodej v Hrádku (1), Domy na prodej v Otěvěku (1), Domy na prodej v Todni (1).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Trhové Sviny uvádějí následující informace: centrum (7), klidná část obce (5), okraj obce (3), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Nabídka domů v obci Trhové Sviny dle inzerenta:

V Trhových Svinech a okolí pochází 19 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (3), RE/MAX G8 Reality Praha (3), Jižní reality s.r.o. (2), RE/MAX G8 Reality České Budějovice (1), BYDLENÍČKO s.r.o. (1), BIDLI reality, a.s. (1), Alfareality - realitní kancelář, s.r.o. (1), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1), QARA s.r.o. (1) a Bc. Petr Mareš (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Trhové Sviny?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Trhové Sviny 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Trhových Svinech?

V obci Trhové Sviny působí 28 realitních makléřů, spadajících pod 26 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, AD REALITY České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Trhové Sviny

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Klára Šašková, Ing. Miroslav Hodina, Tomáš Pelda, Lubor Myšák, Michaela Waloszková JH, Jan Kubeš, Bc. Petra Puschnerová, Eva Kasandová a Irena Krigarová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Petr Junek (4). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 19

Prodej rodinného domu, 2448m2, Trhové Sviny, Rejta

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej souboru nemovitostí: 1) Prostorný a světlý patrový rodinný dům z roku 2012 do tvaru L o dispozici 5+kk se 2 koupelnami a terasou; 2) Oplocený pozemek o výměře 2.448 m2 s automatickou bránou s různými…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny, Trocnovská

RK Realvize s.r.o.

Prodej domu se dvěma byty v centru Trhových Svinů

Prodej rodinného domu, 1489m2, Trhové Sviny, Nové město

REALITY V+V s.r.o.

Představte si, že můžete přetvořit starý dům přesně podle svých představ. Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům s rozlehlým pozemkem 1489 m²

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny - Otěvěk, Otěvěk 99

Nabízím k prodeji velice pěkný rodinný dům 4+kk s terasou a zahradou.

Prodej dvougeneračního domu, 124m2, Trhové Sviny, Na Nivách

BYDLENÍČKO s.r.o.

Prodej RD s 2 bytovými jednotkami, pozemek 879m2, Na Nivách, Trhové Sviny

Prodej činžovního domu, 833m2, Trhové Sviny, Dobrovského

RE/MAX Dynamic

Prodej domu vhodného k výstavbě bytů nebo ke komerčnímu využití

Prodej rodinného domu, 170m2, Trhové Sviny, Trocnovská

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme prodej historického řadového rodinného domu s velkým pozemkem v centru města Trhové Sviny vzdáleného 20 km od krajského města České Budějovice. Zastavěná plocha domu 250 m2 s celkovou plochou pozemku 1.072 m2. Dům je v původním stavu,…

Prodej chaty, 17m2, Trhové Sviny, Lesní

Alfareality - realitní kancelář, s.r.o.

Prodej zděné chaty s vlastní zahradou a číslem evidenčním.

Prodej rodinného domu, 822m2, Trhové Sviny - Hrádek

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme prodej řadového rodinného domu, který se nachází v obci Hrádek u Trhových Svinů v okrese České Budějovice. Zastavěná plocha domu činí 90 m2 s celkovou plochou pozemku 822 m2. Dvoupodlažní rodinný dům je v udržovaném stavu…

Prodej rodinného domu, 217m2, Trhové Sviny, Rejta

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji nádherný luxusní rozestavěný rodinný dům o velikosti 7+1, který se nachází v atraktivní lokalitě a naprosto krásném a tichém prostředí v úžasné lokalitě v obci Rejta u Trhových Svinů. Nemovitost se nachází na vlastním pozemku…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny, Svatá Trojice

Prodej rodinného domu 5+kk, dvě garáže, venkovní bazén, Svatá Trojice - Trhové Sviny

Prodej rodinného domu, 90m2, Trhové Sviny, Na Nivách

BIDLI reality, a.s.

Nabízím k prodeji rodinný dům s nádhernou zahradou v klidné části Trhových Svinů. Tento samostatně stojící dům, nacházející se v ulici Na Nivách, je ideálním domovem pro ty, kteří hledají pohodlí a klid v malebném prostředí. Dům má dispozici 2+1, obývací pokoj,…

Prodej rodinného domu, 7163m2, Trhové Sviny, Nové město

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme prodej řadového rodinného domu 3+1 s rozsáhlými pozemky ve městě Trhové Sviny vzdáleného 20 km od krajského města České Budějovice. Zastavěná plocha domu a nádvoří činí 510 m2. Celková plocha pozemku činí 7163 m2. Dům tvoří bytová jednotka…

Prodej rodinného domu, 120m2, Trhové Sviny, Rejta

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám hrubou stavbu situovanou jako 4+KK v lukrativní lokalitě v Rejtech u Trhových Svinů. Stavba se nachází vedle hlavní silnice na Nové Hrady a je na pozemku o velikosti 1094 m2. Dům je možné si dodělat podle svých představ. Elektrika je…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny - Todně

RK Stejskal.cz s.r.o.

Prodej rodinného domu - penzionu, Trhové Sviny - Todně

Aktualizováno
10.900.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist