4 810 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Trhové Sviny
V okruhu
Trhové Sviny
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy na prodej, Trhové Sviny

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 1 950 000 Kč do 27 060 000 Kč

Ceny domů v obci Trhové Sviny

Cena domů na prodej v obci Trhové Sviny se momentálně pohybuje od 1 950 000 Kč do 27 060 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 343 Kč do 129 652 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Trhové Sviny.

Jaké jsou domy na prodej v obci Trhové Sviny?

Na trhu v Trhových Svinech jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (12) v cenách od 1 950 000 Kč, následují zemědělské usedlosti, statky (1) od 27 060 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Trhové Sviny na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (4), k rekonstrukci (4), v dobrém stavu (4), novostavby (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 2 900 000 Kč v obci Trhové Sviny, který má obytnou plochu 250 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Trhové Sviny se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2799 m2 má dům za cenu 10 900 000 Kč v obci Trhové Sviny. Naopak nejmenší pozemek o výměře 82 m2 získáte při koupi domu v obci Trhové Sviny za cenu 3 670 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Trhové Sviny nabízíme domy v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Trhových Svinech (8), Domy na prodej v Bukvicích (2), Domy na prodej v Třebíčku (1), Domy na prodej v Todni (1), Domy na prodej v Březí (1).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Trhové Sviny uvádějí následující informace: centrum (3), klidná část obce (3), okraj obce (2), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Trhové Sviny nabízejí nejčastěji zděné domy (3). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (2), dřevěné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka domů v obci Trhové Sviny dle inzerenta:

V Trhových Svinech a okolí pochází 13 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: Jižní reality s.r.o. (3), M&M reality holding a.s. (2), SORENT - CB s.r.o. (1), BYDLENÍČKO s.r.o. (1), Broker Consulting, a.s. (1), RK Stejskal.cz s.r.o. (1), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1), ALDO REALITY (1), SYLVANA, s.r.o. (1) a Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o. (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Trhové Sviny?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Trhové Sviny 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Trhových Svinech?

V obci Trhové Sviny působí 25 realitních makléřů, spadajících pod 18 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Trhové Sviny

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Aneta Hanzlíková, Petr Šťavíček, Ing. Miroslav Hodina, Klára Šašková, Bc. Petra Puschnerová, Tadeáš Vaverka, Eva Kasandová, Karel Klosse a Ing. Luboš Janeček.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Miroslav Klimeš (4). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 13

Prodej rodinného domu, 274m2, Trhové Sviny - Bukvice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej samostatně stojícího domu s dispozicí bytu 3+kk, 90 m2, v obci Bukvice, Trhové Sviny. Cca před šesti lety z původního kulturního sálu vznikl útulný a prostorný byt s obývákem, kuchyňským koutem a špajskou, dvěma…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny - Todně

RK Stejskal.cz s.r.o.

Prodej rozlehlého rodinného domu - penzionu v obci Todně u Trhových Svinů. Původní domek byl postavena v roce 1885, ten byl kompletně zrenovován a rozšířen na současný stav. Stavba probíhala od roku 2013 a kolaudace proběhla v roce 2022. V původní staré…

Prodej rodinného domu, 120m2, Trhové Sviny, Rejta

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám hrubou stavbu situovanou jako 4+KK v lukrativní lokalitě v Rejtech u Trhových Svinů. Stavba se nachází vedle hlavní silnice na Nové Hrady a je na pozemku o velikosti 1094 m2. Dům je možné si dodělat podle svých představ. Elektrika je…

Prodej rodinného domu, 240m2, Trhové Sviny, Trocnovská

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám rodinný dům o dispizici 5+1 vedle centra v Trhových Svinech v Trocnovské ulici. Dům je po celkové rekonstrukci a náleží k němu stodola, která lze využít v budoucnu k dalšímu bydlení. Dům má v dolní části dvě velké místnosti a vstupní…

Prodej rodinného domu, 450m2, Trhové Sviny - Březí

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 s možnotí dobudování dalších pokojů, který se nachází v atraktivní, naprosto krásné a klidné lokalitě v obci Březí u Trhových Svinu. Dům se nachází na vlastním pozemku o velikosti…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny, Trocnovská

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům, kde není problém instalovat krbová kamna a tím tak ušetřit v dnešní době za vytápění. Dům má dispozici: byt 1+1 s velkorysou koupelnou, technickým zázemím a pergolou. V 2. NP je byt 2+1 s prostornou terasou. Tak…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny, Jeronýmova 486

SYLVANA, s.r.o.

K prodeji výhradně nabízíme podsklepený dvoupodlažní rodinný dům o užitné ploše cca 230 m2 v Trhových Svinech se zahradou cca 460 m2 a chatou o užitné ploše cca…

Prodej rodinného domu, 250m2, Trhové Sviny

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový rodinný dům s vjezdem do průčelí domu. V přízemí se nachází - kuchyně, špajz, obývací pokoj, koupelna. V patře jsou 3 pokoje a prostorný půdní prostor, úložný prostor. Za domem se nachází velká zahrada…

Prodej rodinného domu, 1706m2, Trhové Sviny - Bukvice

ALDO REALITY

Jedná se o cca 7 let starou novostavbu domu, postavenou v původní zástavbě na místě bývalého statku. Dům je velmi velkoryse prostorově řešen. Dominantou přízemí je velký obývací prostor s krbem, jídelnou a kuchyňským koutem o celkové výměře cca 80 m2.…

Prodej rodinného domu, 82m2, Trhové Sviny, Tyršovo nábřeží

BYDLENÍČKO s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji RD v Trhových Svinech před rekonstrukcí se stavebním povolením a projektem k přestavbě na dvě bytové jednotky a celkové ploše pozemku cca 82 m2, vč. zastavěné plochy domu, která činí cca 65,8 m2 + dvůr…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny, Školní

Broker Consulting, a.s.

Nabízím Vám rodinný dům ve městě Trhové Sviny se zastavěnou plochou 241m2. Nemovitost je pro svou velikost určená pro podnikání či k přestavbě pro další bydlení. Dům je podsklepený, zde se nachází čistička vody (vlastní vrt) a velký prostor pro případné investice. V 1.NP se…

Prodej rodinného domu, Trhové Sviny, Trocnovská

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji stylovou, krásnou, patrovou dřevostavbu 4+kk v obci Trhové Sviny, ulice Trocnovská. Dřevostavba o zastavěné ploše 100 m2 a ploše pozemku 680 m2, stojí na okraji klidné obce s nádherným výhledem do okolní krajiny.…

Prodej zemědělské usedlosti, Trhové Sviny

Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou usedlost s rozsáhlými pozemky v obci Třebíčko. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci. Pozemky se skládají z trvalého travního porostu o rozloze 16.829 m?, lesního pozemku 6.098 m?, orné půdy 83.095 m? a ostatní plochy…


TOPlist TOPlist