4 815 aktuálních nabídek
od 266 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chalupy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Svatý Jan nad Malší
V okruhu
Svatý Jan nad Malší
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chalupy na prodej, obec Svatý Jan nad Malší

Aktuálně se zde cena chalup k prodeji pohybuje od 7 200 000 Kč do 14 990 000 Kč

Ceny chalup v obci Svatý Jan nad Malší

Cena chalup na prodej v obci Svatý Jan nad Malší se momentálně pohybuje od 7 200 000 Kč do 14 990 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Svatý Jan nad Malší?

Na trhu ve Svatém Janu nad Malší jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou chalupy (2) v cenách od 7 200 000 Kč, následují rodinné domy (2) od 7 200 000 Kč.

Stav chalupy

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Svatý Jan nad Malší na prodej nabízeny chalupy po rekonstrukci (1), v bezvadném stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Co se týče pozemku, na kterém chalupa stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Svatý Jan nad Malší se dají právě teď najít chalupy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2112 m2 má chalupa za cenu 14 990 000 Kč v obci Svatý Jan nad Malší. Naopak nejmenší pozemek o výměře 1022 m2 získáte při koupi chalupy v obci Svatý Jan nad Malší za cenu 7 200 000 Kč.

Lokality chalup k prodeji

V obci Svatý Jan nad Malší nabízíme chalupy v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Chalupy na prodej ve Svatém Janu nad Malší (1), Chalupy na prodej v Sedlci (1).

Prodej chalup podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v obci Svatý Jan nad Malší u nabízených chalup uváděna toto umístění: polosamota (1), klidná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka chalup v obci Svatý Jan nad Malší dle inzerenta:

VE Svatém Janu nad Malší a okolí pochází 2 chalupy z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chalupy k prodeji inzerují tyto realitky: RK Stejskal.cz s.r.o. (1) a Irena Krigarová (1).

Jak najít vhodnou chalupu na prodej v obci Svatý Jan nad Malší?

Pokud máte konkrétní představu chalupy, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chalupu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chalupa podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chalupu ve Svatém Janu nad Malší?

V obci Svatý Jan nad Malší působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Svatý Jan nad Malší

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Aneta Hanzlíková, Petr Šťavíček, Ing. Miroslav Hodina, Klára Šašková, Bc. Petra Puschnerová, Tadeáš Vaverka, Eva Kasandová, Bc. Pavel Matička a Karel Klosse.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Mgr. Veronika Trmatová (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chalupu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 2

Prodej chalupy, Svatý Jan nad Malší

RK Stejskal.cz s.r.o.

Chcete se probouzet do krásného výhledu a dát si ničím nerušenou ranní kávu na zápraží chalupy na klidném místě pod Chlumskou horou? Chcete mít kousek od domu rybník, lesy, louky, jenž vybízí k procházkám, projížďkám na kole nebo co si rovnou ustájit své vlastní koně?…

Prodej chalupy, 1264m2, Svatý Jan nad Malší - Sedlce

Irena Krigarová

Chalupa z r. 1905 je po dlouhodobé renovaci, s rozlehlou zahradou 1.226m2, s vjezdem do zahrady. Zde se nachází ovocné stromy, keře, a venkovní posezení s krbem. Dům je napojen na vrt cca 12m hloubka, ohřev vody v kuchyni průtokovým ohřívačem…


TOPlist TOPlist