Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

4 800 000 Kč

Hypotéku?
  • 3 893 Kč za m²
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

18 869 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Silnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Cena 4 800 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha užitná 1 233 m²
Elektřina 230 V, 400 V
ID nemovitosti 582
Plocha celková 1 233 m²
Kanalizace Vlastní ČOV
Datum vložení 7. února 2026
Plocha pozemku 1 233 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o výměře 1 233 m² v části Oldřichov u Písku, spadající pod obec Dobev. Ideální volba pro ty, kteří hledají klidné bydlení v přírodě, ale zároveň chtějí mít kompletní občanskou vybavenost v dojezdové vzdálenosti.

Pozemek poskytuje dostatek prostoru pro výstavbu rodinného domu se zahradou, terasou i místem pro relaxaci. Lokalita je tichá, obklopená zelení a nabízí příjemnou atmosféru pro rodinný život i odpočinek.

Velkou výhodou je rychlá dostupnost do města Písek, kde naleznete školy, obchody, zdravotnická zařízení i další služby. Okolí navíc nabízí široké možnosti trávení volného času – procházky, cykloturistiku i rybaření v blízkých vodních plochách.

Pozemek je určen k výstavbě a může sloužit jak pro vlastní bydlení, tak i jako zajímavá investiční příležitost do budoucna.

Zaujala vás tato nabídka? Ozvěte se nám pro více informací nebo si rovnou domluvte osobní prohlídku.