3 218 aktuálních nabídek
od 245 realitních kanceláří a soukromníků
BIDLI reality, a.s. nabízí

Prodej stavební parcely 1258 m²

Borovany (okres Písek)

Základní údaje

Datum vložení
23. dubna 2021
ID nemovitosti
194933
Plocha pozemku
1 258 m²
Plocha obytná
50 m²
Plocha užitná
50 m²
Dopravní spojení
Autobus, Silnice
Elektřina
230 V
Způsoby vytápění
Lokální - tuhá paliva
Konstrukce
Dřevěná
Příjezdy
Asfalt
Stav objektu
K demolici

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemkem obci Borovany u Milevska.
Pozemek je v středu obce, z jedné strany jej ohraničuje potůček. Elektrický proud na hranici pozemku , Vodu je třeba řešit vrtem, odpadní vody čističkou nebo jímkou. Pozemek má celkovou rozlohu 1258m2 a je vhodný k výstavbě objektem trvalého bydlení. Obec leží kolem Velkého Borovanského rybníka něco přes 2 km jižně od Bernartic. Na katastru o výměře 637 ha je obklopena od východu rozsáhlými lesy,
které se jmenují Hemery a Soví. Podle Augusta Sedláčka vznikl název obce podle borů, které obklopovaly starou osadu. Obyvatelé této osady se jmenovali Borované a tak vzniklo i jméno obce. Nejstarší zmínka o vsi je z roku 1912 V současné době je v obci 106 čísel popisných, trvale obydlených domů je 72, ostatní jsou rekreační chalupy. Žije zde asi 215 obyvatel. V provozu je pohostinství a kulturní dům, kde jsou pořádány plesy, zábavy, rodinné oslavy apod.
Pro sportovní účely je využíváno fotbalové hřiště, dětské hřiště a hřiště na volejbal nebo nohejbal.
Škola, školka, pošta, obchody a lékař jsou v nedalekých Bernarticích. Autobusové spojení je na Písek, a Milevsko a Bechyni. Z obce pochází předci amerického astronauta Eugena Cernana, který v roce 1972 přistál na Měsíci.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 190 000,- Kč a měsíční splátkou 2 805,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borovany (okres Písek)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

BIDLI reality, a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist