4 663 aktuálních nabídek
od 265 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 1186 m²

Kroclov, Vrábče (okres České Budějovice)

video
Fotky 9

Základní údaje

Datum vložení 7. května 2022 ID nemovitosti J08379
Plocha pozemku 1 186 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek na prodej v osadě Kroclov u Vrábče, pouhých 15 min autem od centra Českých Budějovic.

Na pozemku můžete dle územního plánu postavit rodinný dům o dvou nadzemních podlažích a obytném podkroví. Využijete 35% zastavitelnost pozemku (cca 415 m² zastavitelné a zpevněné plochy).

Přípojku elektrického napětí máte přímo na pozemku (tzv. „kaplička“). Ve zpevněné obecní komunikaci před pozemkem vede obecní splašková kanalizace, která ústí do trativodu. Sem můžete odvádět odpadní vody z čističky (nutno ČOV vybudovat). V komunikaci též vede obecní vodovod s pitnou vodou.

Dolů po cestě se po necelém kilometru dostanete přímo k řece Vltavě a také na hranici CHKO Blanský les. Z videa u inzerátu můžete vidět překrásnou okolní přírodu v okolí oblíbené hory Kleť. Podél řeky si užijete i turistické/cyklo stezky a několik oblíbených kempů, kiosků, osvěžoven. Známá Fritschova stezka Vás zavede podél Vltavy na Dívčí kámen, do Třísova a až do Zlaté Koruny.

Přímo do Kroclova jezdí pravidelně linkový autobus. Po půl hodince cesty autem jste v Národním parku Šumava i v Novohradských horách. Z hlediska občanské vybavenosti Vám spádová obec Vrábče (2 km) nabídne MŠ, vlakovou zastávku a třeba i sportoviště, pohostinství a obchod. V Boršově nad Vltavou (6 km) pak můžete využít MŠ, ZŠ, vlak, MHD, obchody a řadu dalších možností (sport, restaurace apod.). Do Č. Budějovic se dostanete pohodlně třemi směry – přes Planou z jihu (cca 12 km), a přes Mokré a Branišov ze západu (cca 17 km).

Doporučujeme Vám zhlédnout video. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme, stejně jako další doplňující informace o pozemku (územně plánovací informace, inženýrské sítě).

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kroclov, Vrábče (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist