4 588 aktuálních nabídek
od 262 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 781 m²

Šípková, České Budějovice 2, České Budějovice

video
Fotky 10
5 990 000 Kč
7 670 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 19. dubna 2022 ID nemovitosti J08245
Plocha pozemku 781 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám na prodej nabízíme pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu - ulice Šípková, nedaleko Parku Stromovka v Českých Budějovicích. Pozemek je umístěný na velmi klidném a vyhledávaném místě. Sousedí s rodinnými domy a ze západní strany s řadovými garážemi.

Pozemek po formální stránce teprve vznikne, a to na základě zpracování nového geometrického plánu (jeho zpracování nyní probíhá). Výsledný prodávaný pozemek bude mít tvar písmene "L" (dvě parcely) a jeho výměra bude dle měření geodeta od 775 m² do 785 m². Dle územního plánu je pozemek ve stabilizovaných plochách určených pro výstavbu rodinného domu.

Městský vodovod vede přímo přes pozemek, na kterém se nachází vzrostlé stromy. Přípojka elektřiny je na hranici pozemku ("kaplička") a vedení plynu i kanalizace najdete v komunikaci ul. Šípková. Šířka vjezdu na pozemek je cca 9 metrů.

Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování. Rádi vám poskytneme kompletní podklady a informace k poloze inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a bližší informace o územním plánu.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Šípková, České Budějovice 2, České Budějovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist