3 149 aktuálních nabídek
od 245 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Dynamic nabízí

Prodej stavební parcely 1323 m²

Čížkrajice (okres České Budějovice)

Fotky 7
1 155 Kč/m²
1 155 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení
30. března 2021
ID nemovitosti
309921
Plocha celková
1 323 m²
Plocha pozemku
1 323 m²
Plocha užitná
1 323 m²

Popis nemovitosti

Nabízím ke koupi hezký pozemek v malé jihočeské vesničce Mezilesí, jež je součástí obce Čížkrajice, ležící na jihozápad od Trhových Svinů v podhůří Novohradských hor.
Jedná se o velmi pěknou rovinatou parcelu č. 370/8 v k.ú. Mezilesí u Trhových Svinů, která je dle územního plánu obce Čížkrajice v zastavitelném území s funkčním využitím jako plocha smíšená - obytná. Vzhledem k umístění pozemku je doporučeno u výstavby rodinného domu zvolit klasický rodinný dům se sedlovou střechou, která je charakterističtější pro tuto lokalitu s převažující zástavbou spíše venkovských usedlostí.
U pozemku je zahájena příprava vybudování přípojky elektrické energie, kanalizaci je potřeba řešit vlastní čističkou odpadních vod a na pozemku byl zřízen vrt pro zdroj pitné vody, hloubka vrtu 30 m.
Pozemek se nachází na slunném místě na okraji vesnice, v blízkosti lesů ale i nedaleko města Trhové Sviny 4,5 km, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.
Vzhledem k umístění parcely doporučuji zájemcům, kteří vyhledávají bydlení v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti přírody, ale i blízké dostupnosti okolních měst.
Celková cena za pozemek 1 528 065,- Kč.
V případě zájmu o větší pozemek je zde možnost koupě sousedního navazujícího pozemku o stejné výměře 1 323 m2 za stejných podmínek.
Pro více informací mne můžete kdykoliv kontaktovat.
S financováním Vám ráda pomohu s naším odborným hypotečním makléřem.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Čížkrajice (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jana Slavíková
Jana Slavíková
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Dynamic
Reklama
TOPlist TOPlist