5 039 aktuálních nabídek
od 296 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej komerčního pozemku 1135 m²

Horusice, Veselí nad Lužnicí (okres Tábor)

2 250 000 Kč
1 982 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 14. května 2023 ID nemovitosti J09309
Plocha pozemku 1 135 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky vám nabízím prodej pozemku určeného pro komerční výstavbu. Má výměru 1.135 m² a nachází se v obci Horusice u Veselí nad Lužnicí.

Rovinatý pozemek je dle územního plánu v plochách výroby a skladování. Konkrétní možnosti výstavby (zastavitelnost, výšku budovy apod.) vám na vyžádání sdělíme dle územně plánovací informace poskytnuté odborem územního plánování.

V budoucnu lze za splnění určitých podmínek pozemek převést do ploch bydlení. V rámci nové obecní kanalizace se lze bez problému připojit. Stejně tak si můžete zřídit přípojku k obecnímu vodovodu. V komunikaci podél pozemku vede i plynovod a vedení elektrického napětí je také v těsné blízkosti.

Malá vesnice Horusice leží asi 3,5 km za Veselím nad Lužnicí. Po asi dvou kilometrech najedete na dálnici D3 a dostanete se tak do 20 minut do Č. Budějovic, Tábora, nebo také do Jindřichova Hradce, Bechyně a Týna nad Vltavou.

Pozemek můžete využít pro výstavbu objektu sloužícího vašemu podnikání. Můžete zde vybudovat i byty sloužící zaměstnancům ve vašem provozu. Rádi vám sdělíme podrobnější informace k možnostem budoucí změny územního plánu na plochy bydlení.

Doporučuji, abyste využili nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě pozemku – potřeby každého kupujícího se liší. My se pokusíme najít pro vás tu nejvhodnější variantu. Pokud máte zájem o více informací, nebo prohlídku, vyplňte prosím formulář u inzerátu. Dostanete odpověď s veškerými informacemi do 20 minut na e-mail, který uvedete.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Horusice, Veselí nad Lužnicí (okres Tábor)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist