4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků

Willow resort České Budějovice

České Budějovice 2, České Vrbné

od 3 935 000 Kč

Základní údaje

Datum nastěhování 1. dubna 2023 Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Stránky projektu https://willowresort.cz/ Datum vložení 23. února 2023

Popis developerského projektu

Vznikající bytový dům se nachází na adrese České Vrbné 1319, 370 11 České Budějovice. Předpokládaný termín dokončení stavby je duben 2024. Momentálně probíhá výstavba druhého nadzemní podlaží.


Šestipatrový dům je složen z celkem 70 bytů. V 1. NP jsou situovány byty 2+KK a 3+KK, které mají z lodžie přístup na vlastní předzahrádku o velikosti 30 m?. Ve 2.-6. NP jsou umístěny byty s dispozicemi 1+KK, 2+KK a 3+KK. Všechny byty jsou orientovány na jih. Bytové jednotky jsou přístupné ze společné chodby. Součástí každé bytové jednotky je lodžie o rozloze 11 m?. V ceně každé bytové jednotky je již zahrnuto parkovací stání. 

 

Komplex Willow resort je koncipovaný jako uzavřený areál, do kterého mají přístup pouze jeho obyvatelé. Vjezd do areálu je umožněn automatickou bránou a celý areál bude spravován správcem. Komplex bude chráněn protihlukovou stěnou pro maximální komfort. V areálu je kromě domu a parkovacích stání i dětské hřiště umístěné tak, aby na něj bylo vidět z lodžií. 

 

Areál je umístěn v severní okrajové části Českých Budějovic. Jedná se o stabilizovanou lokalitu, ve které další výstavba v okolí domu již není možná. Poloha domu nabízí kvalitní občanskou vybavenost. V místě je hypermarket Globus a obchodní centrum Géčko. Ve vzdálenosti do 1 km se nachází mateřská i základní škola. Vedle komplexu je umístěna autobusová zastávka s přímým spojem do centra města. 


Dům je však zároveň situován nedaleko přírodní rezervace Vrbenské rybníky, která nabízí možnost procházek, výletů i cyklistiky. Podél nedalekého břehu Vltavy probíhá v severojižním směru cyklostezka z Hluboké nad Vltavou do centra Českých Budějovic. Tu lze využít i pro dopravu přímo do centra a vyhnout se tak rušným městským ulicím.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Ing. Jan Štěpánek – Realitní služby
Kontaktovat prodejce
Ing. Jan Štěpánek – Realitní služby
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů