4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků

Rodinný dům V sadu

Adamov

od 13 500 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Stránky projektu https://www.rkstejskal.cz/nemovitosti.html?estate=21595
Datum vložení 25. listopadu 2022

Popis developerského projektu

Předmětem prodeje je budoucí výstavba moderního RD v Adamově u ČB. Jedná se o patrový rodinný dům s krásným výhledem na město Č. Budějovice s obytnou plochou 192 m2 a výměrou pozemku 1134m2. Na stavbu tohoto exkluzivního domu byl vypracován stavební projekt zpracovaný na základě nejmodernějších stavebně – konstrukčních řešení a je vydané i stavební povolení.

V jednotlivých fázích výstavby domu má klient možnost úprav daných standardů. V konečné realizaci není řešena pouze kuchyňská linka. U domu jsou plánována dvě venkovní parkovací stání. Ukončení výstavby a kolaudace domu jsou předpokládány na jaro 2024 v závislosti na začátku realizace stavby. Veškerá projektová dokumentace je k dispozici u makléře této nemovitosti, který Vám zabezpečí i prohlídku pozemku, kde bude výstavba probíhat. Pokud by vám pozemek připadal malý, je možné přikoupit ještě cca 1000m2 ze sousední parcely.

Lokalita Adamov je oblíbeným místem s dobrou dopravní dostupností ČB a bude vyhovovat především klientům, kteří hledají moderní bydlení na klíč v klidné periferní části města. Na celý projekt máme připravený i výhodný způsob pro jeho financování.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:

Hynek Ira

tel: 775 075 175

e-mail: hynek.ira@rkstejskal.cz

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

RK Stejskal.cz s.r.o.
Kontaktovat prodejce
RK Stejskal.cz s.r.o.
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů