4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků

Pozemky a parcely

Počet nalezených novostaveb: 3
Penzion přímo na pláži.

Penzion přímo na pláži v Černé v Pošumaví.

Lokalita: Černá v Pošumaví

Cena na dotaz
Pozemek Švábův hrádek

Nabízíme k prodeji čtyři pozemky ve velmi lukrativní lokalitě České Budějovice, které tvoří jeden celek v blízkosti „Švábova hrádku“ o celkové výměře 3.877 m2, sousedící s přilehlým golfovým hřištěm (driving range, odpaliště, cvičný putting green, cipping green a cvičné bunkery) a s krásným výhledem na České Budějovice.

Lokalita: České Budějovice, Branišovská

Cena na dotaz
Green Field

 GreenField – 15 pozemků v krásné lokalitě určených pro kombinaci provozoven s tichým provozem, bydlení a díky lokalitě také rekreaci. Nově vznikající obytný blok umístěný na zeleném okraji jedinečného městysu Frymburk. Moderní čtvrť určená pro podnikatele a jejich rodiny. Stavby jsou územním plánem předurčeny pro bydlení a byty jsou jako součást např výrobních areálů, kanceláří, tolik potřebných lékařských ordinací… Budovy mají splnit účel zajištění bydlení rodiny majitele provozovny. Jedná se o atraktivní lokalitu nedaleko břehu Lipna a místních skiareálů.


Pokud patříte do skupiny podnikajících osob a už nějako dobu přemýšlíte jak spojit úspěšné podnikání, rodinný život a sport, relax, odpočinek, pak si pozorně prohlédněte možnosti této jedinečné lokality.

Lokalita: Frymburk

od 2 719 500 Kč
TOPlist TOPlist