Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Cena na dotaz

big left
big right
Nemovitost nabízí
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.

Základní informace

Vloženo před rokem
Stránky projektu www

Popis developerského projektu

Motto: vyberte si z osmi stylových apartmánů v Rezidenci Šumava Inn Kvilda...Investice, kterou zhodnocuje čas.
Lokalita: Kvilda - nejvýše položená horské středisko v Čechách (1.056 m n.m.) - nabízí celoročně nepřeberné možnosti. V létě turistiku v překrásné, typicky šumavské okolní přírodě jakou nabízí jen Šumavský národní park. V zimě lyžařský vlek se sjezdovkou a cca 70 km kvalitně upravovaných běžeckých stop. Společenský život nabízejí místní restaurace, kavárny, pivovar. Nedaleká Alpská vyhlídka na Bučině s panoramatem alpských vrcholů Dachsteinu, Taur a Totes Gebirge se stala inspirací pro špičkový design nabízených apartmánů
Popis apartmánového domu: v centrální turistické zóně Kvildy a v blízkosti sjezdovky bylo dosaženo povolení nezbytných ke vzniku jedinečné novostavby Rezidence Šumava Inn Kvilda - právě zkolaudovaných apartmánových bytů v moderním domě o dvou nadzemních podlažích s podkrovím. Nachází se v něm pouze osm apartmánů. Poctivá zděná konstrukce z keramických tvárnic s výplní tepel. izolací a dalším vnějším zateplením i dřevěné opláštění celé fasády zvýrazňuje elegatní moderní horský styl této novostavby.
Popis apartmánů: s užit.plochou od 36,6 m2 až do 127,7 m2 - ve spektru od útulných bytů 1+kk, přes jedinečný mezonetový byt v přízemí se soukromou předzahrádkou - až po velkorysý, luxusní ateliérový apartmán 4kk s přiznanou podsvícenou vazbou krovu a prosklenou lodžií s krásným výhledem.
V každém apartmánu jsou již osazena značková krbová kamna (Pacific Energy, Jotul, Alderee, Nordica, Romotop) zaústěná do třísložkového nerezového komínu. Všechny apartmány jsou originály, jejich interiéry jsou odlišné - sjednocuje je však špičková kvalita a vkusný elegantní styl blízký interiérům, které nás vítají v rakouských Alpách. Řemeslně perfektně jsou provedeny všechny dokončovací práce – vysoce kvalitní obklady, dlažby, obložkové dveře, dřevěné podlahy a obklady stěn. Vstupní dveře jsou mimo zámku osazeny číslovým kódem. Všechny apartmány jsou vybaveny luxusní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči rakouské zn.Klarstein (sklokeramická deska, chladnička, myčka), vč.kuch.doplňků (příbory, porcelán, sklo). Komfort a útulnost umocňuje pohodlný nábytkem, televizory s velkoploš.obrazovkou a originály obrazů i doplňků. Ke každému apartmánu je k dispozici jedna úložná kóje v samost.místnosti v přízemí a parkovací stání vedle apartmánového domu.
Technické údaje: zkolaudovaná novostavba domu je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajišťováno dvěma tepelnými čerpadly vzduch/voda, s přenosem do podlahového vytápění. Jsou provedeny slaboproudé rozvody pro TV, satelit, internet. Každý apartmán má samostatné měření tepla, vody a elektřiny.
Nabídková cena: viz tabulka

small left
small right