4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků

Bytový dům K. Weise 1208

České Budějovice 3, K. Weise, 1208/12 č.p.

od 3 500 000 Kč

Základní údaje

Zahájení prodeje 1. srpna 2021 Dokončení výstavby 30. června 2022
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná Nabízené nemovitosti 2
Datum vložení 28. února 2022

Popis developerského projektu

Kompletní rekonstrukce dvou bytových domů v ulici K. Weise v centru Českých Budějovicích v ideální lokalitě. To přináší tento projekt o 11 bytových jednotkách ve dvou domech. Domy jsou cihlové, podsklepené, oddělené společným dvorem. Podsklepený řadový uliční dům, se 3. NP a podkrovím, situován do ulice K. Weise nabízí 6 bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk. Samostatně stojící podsklepený dům se 2. NP a obytným podkrovím umístěný ve zcela uzavřeném dvoře tvořeného z okolní uliční zástavby nabízí 5 bytů o dispozicích od 1+kk do 4+kk, z čehož 3 byty mají lodžie. Ke každému bytu náleží sklepní kóje v 1.PP domu. Mezi domy je dvůr určený jako společný prostor pro obyvatele obou domů. Za dvorním domem je zahrada rozdělená na 4 samostatně prodejné zahrádky. 

Rekonstrukce domů zahrnuje kompletní výměnu rozvodů elektřiny, plynu a vody, dále výměnu všech podlahových krytin, oken, dveří a zárubní. Nové a moderní zařizovací předměty v koupelnách a WC včetně výměny dlažeb a obkladů, v kuchyních dojde k přípravě rozvodů pro budoucí spotřebiče a linku. Ve všech bytech budou instalovány sádrokartonové podhledy. Nově budou zřízeny optické rozvody internetu a domovních zvonků. Dispoziční řešení obou domů neumožňuje zřízení výtahů. 

Projekt Byty K. Weise 1208 realizuje developerská společnost InvePRO develop, která je součástí holdingu InvePRO group. Navštivte naše stránky www.inveprodevelop.cz, kde naleznete všechny projekty které nabízíme a realizujeme.


Pro více informací prosím kontaktujte makléře:

Klára Šašková

tel: +420 777 883 290

e-mail: klara.saskova@nextreality.cz

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

NEXT REALITY GROUP a.s.
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů