4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Dynamic nabízí

Prodej zemědělského objektu 100 m²

Borovany (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 26. května 2023 ID nemovitosti 365840
Plocha celková 671 m² Plocha pozemku 109 m²
Užitná plocha 100 m² Plocha zastavěná 109 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Konstrukce Jiná
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi samostatnou stavbu, bývalý zemědělský objekt situovaný v klidné, okrajové části obce Borovany, v Polní ulici.

Nepodsklepený, zděný objekt sloužil dříve jako sběrna surovin, poté jako dílna a v posledních letech byl využíván částečně jako dílna s obytným prostorem. Dle územního plánu a vyjádření příslušného stavebního úřadu je možnost přestavby na rodinný dům.

Budovu o zastavěné ploše 109 m2 obklopuje částečně oplocený pozemek s celkovou výměrou 562 m2.
Stavba v zachovalém a průběžně udržovaném stavu je rozdělena na dvě části. Hlavní prostor zabírá dílna s montážní jámou na kterou navazují dvě malé komory. V druhé části je k dispozici obytný pokoj, koupelna s vanou a s WC a kuchyň. Schodištěm je pak přístup do podkrovního (půdního) prostoru, který je řešený ve dvou úrovních a přímo se vybízí k rozšíření obytné části. Dispoziční řešení objektu včetně orientačních rozměrů jednotlivých místností najdete na přiloženém půdorysu.

Vytápění je řešené lokálně, kamny na pevná paliva. Je zavedena elektřina, voda z obecního řadu a odpad je svedený do kanalizace. Na hranici pozemku je přípojka plynu.

Okolní, udržovaný pozemek je osázen okrasnými rostlinami. V oplocené části vznikla příjemná zahrádka s dostatkem soukromí. Součástí parcely je chatka vhodná k uskladnění např. zahradního náčiní.

Předností této nemovitosti je poloha na úplném okraji zástavby, v klidné části obce v blízkosti přírody a přitom pouhých pár minut od centra obce s komplexní občanskou vybaveností. Borovany jsou také výborně dostupné z Českých Budějovic a to jak autobusovou, tak vlakovou dopravou.
Tuto nemovitost doporučuji zájemcům, kteří chtějí bydlet ve vlastním domku se zahradou a mají chuť se pustit do přestavby dle svých představ.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borovany (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Dynamic
Reklama
TOPlist TOPlist