4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
Keller Williams Czech Republic nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 455 m²

Hůrka, Horní Planá (okres Český Krumlov)

Základní údaje

Datum vložení 26. května 2023 ID nemovitosti 5436
Užitná plocha 455 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Zdroje vody Místní zdroj Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Konstrukce Zděná Inženýrské sítě Telefon
Ochrany omezení CHKO Příjezdy Dlažba, Asfalt
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Nemovitost pro vlastní podnikání nebo zajímavý pasivní příjem.
Nabízíme k prodeji zavedený wellness penzion na Lipně.
Hlavní budova: 3x 2l pokoj, 1x 3l pokoj a 1x 4l pokoj, všechny pokoje s vlastní koupelnou a klimatizací. Dále se v budově nachází bar, veřejné WC, kuchyň, sklad, kotelna, lyžárna, sluneční terasa.
Doplňková stavba: garáž, půda, wellness - finská sauna z červeného cedru a bezchlorová vířivka s pískovou filtrací, 2x 1+kk - oddělené vchody.
Na pozemku se dále nachází: 5 metrů dlouhá replika parní lokomotivy sloužící jako gril, rozlehlé parkoviště, kolárna, plechová garáž a zavedená úniková hra ve stylové dřevostavbě v lesním hájku.
Penzion je cca 600 m od nejbližší pláže Lipenské přehrady, na hranici pozemku vede hlavní lipenská cyklostezka, která je se zahradou spojená kamenným mostem, největší mimoawlspké lyžařské středisko v Rakousku Hochficht je hodinu jízdy autem.
Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, voda je z vlastního vrtu, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace, na střeše je nově FVE (připojení 6.6.2023, energetický štítek B., trávník na pozemku seká robotická sekačka.
Penzion je provozován jako boutique hotel - nízká lůžková kapacita - osobitý styl - vysoký standard - vysoké ceny. Díky tomu zvládnou celý provoz bez problému 2 osoby. Doplňková stavba může v přízemí sloužit jako bydlení pro provozní dvojici (v zaměstnaneckém poměru nebo na IČO, s pevným platem nebo procenty z obratu). Patro může sloužit jako další rekreační apartmán nebo jako ubytování pro brigádníky v případě letního provozu občerstvení pro cyklisty. Penzion je v současné době provozován od dubna do října (hlavní sezóna) a na zimu se hlavní budova zazimuje (temperování prostor na 16-17 stupňů, vypnutí gastro zařízení). Při tomto provozu bude po zapojení FVE přibližná spotřeba - cca 8-10 MWh/rok (vyúčtování k dispozici) a hlavním výdajem pak bude výplata provozní dvojice.
Úniková hra nemá prakticky žádné energetické nároky, je plně automatizovaná a její provoz se dá zvládat během běžného provozu penzionu. Odpadá tak potřeba další pracovní síly. Vstupné je 1.400,- Kč/ skupina na 60 minut, během letních měsíců je zde i 6 vstupů denně a hra tak představuje příjemný přivýdělek.
Součástí prodeje je nemovitost, nábytek, gastro vybavení, důležité servisní kontakty a tipy na optimalizaci provozu.
Jedná se o výjimečnou nemovitost s výbornou podnikatelskou historií a stálou klientelou. Tabulky výnosů jsou k nahlédnutí.
Kontaktujte makléřku zakázky a prohlédněte si nemovitost osobně.?

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hůrka, Horní Planá (okres Český Krumlov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Keller Williams Czech Republic
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist TOPlist