3 218 aktuálních nabídek
od 245 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej obchodu 142 m²

Pražská tř., České Budějovice 3, České Budějovice

7 350 000 Kč
včetně kompletního vybavení a zboží

Základní údaje

Datum vložení
15. února 2021
ID nemovitosti
J07294
Plocha celková
142 m²
Plocha obytná
142 m²
Plocha užitná
142 m²
Plocha nebytová
142 m²
Plocha zastavěná
1 905 m²
Energetická náročnost
C - Úsporná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Bezvadný

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej nebytové jednotky - prodejny sortimentu železářství - ul. Pražská tř., České Budějovice. Obchodní prostory o celkové výměře 142 m² se nachází v přízemí devítipodlažního bytového panelového domu (v přízemí jsou komerční jednotky) a poskytují kromě prodejní plochy i sociální zázemí a sklad.

Celé prostory majitel kompletně rekonstruoval: bezpečnostní rolety na všech oknech a výlohách, okna i výlohy jsou dvojskla, nová elektroinstalace, vodoinstalace, úsporné LED svícení, hlavní vchod a vchod pro obsluhu je zajištěn kovovými roletami, bezpečnostní systém - alarm, vlastní uzávěr topení - dále nové měděné rozvody, radiátory, digitální měření, tepelná izolace stropu, vlastní ventilační systém, venkovní uzavírací prostor před prodejnou (pro cedule, vystavěné zboží apod.). Majitel vyřídil i povolení pro instalaci venkovní světelné reklamy.

Prostory s výlohami se nachází přímo vedle Obchodního centra Družba naproti OC IGY a mohou posloužit i jako sídlo firmy (kancelářské prostory), či prodej jiného sortimentu (výlohy, průchod vysokého počtu lidí, blízkost obchodních center, zastávek MHD, pohodlné parkování). Zákazníci prodejny mohou parkovat na placeném parkovišti mezi předmětnými prostory a OC Družba.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi nebytové jednotky Vám pomůžeme sjednat financování.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Pražská tř., České Budějovice 3, České Budějovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist