5 043 aktuálních nabídek
od 286 realitních kanceláří a soukromníků

Sluneční terasy Suché Vrbné – PRODEJ ZAHÁJEN!

Suché Vrbné kolem Dobrovodského potoka

od 2.320.000 Kč
Počet domů:4
Počet bytů:64
Dispozice bytů:2+kk a 3+kk
Velikosti od:45,21 m2
Velikosti do:99,10 m2
Datum vložení:10. 4. 2018
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Sluneční terasy Suché Vrbné - nové byty 2+kk - 3+kk v atraktivní lokalitě Suché Vrbné kolem Dobrovodského potoka. Cena bytu 2+kk od 2.320.000,- Kč. Komora zahrnuta v ceně bytu. Terasa pro každý byt. Přízemní byty se zahradou.

Nové byty v atraktivní lokalitě Suché Vrbné kolem Dobrovodského potoka. Nabízíme k prodeji bytové jednotky v novém projektu Sluneční terasy Suché Vrbné, který je obdobou úspěšně dokončeného projektu bytových domů Sluneční terasy Zavadilka. Součástí nového projektu je výstavba čtyř bytových domů s výtahem, kdy každý dům nabízí 16 bytových jednotek s dispozicí 2 + kk a 3 + kk, které jsou rozděleny ve čtyřech podlažích. Přízemní byty disponují samostatnými vchody a vlastními zahradami, součástí bytů ve vyšších podlažích jsou krásné a prostorné terasy. Dva bytové domy jsou orientovány na jih a dva na západ. Nabízejí se tak krásné výhledy na město i jeho okolí. Na chodbách jsou opět komory pro jednotlivé byty, které nahrazují sklepy a jsou velmi praktické svou dostupností. K bytu lze dokoupit venkovní parkovací stání otevřené nebo kryté. Stavební a technické řešení nízkoenergetického bytového domu zaručuje úsporou nákladů na vytápění oproti běžnému bytu, což snižuje měsíční náklady zejména do budoucna. Standardní vybavení bytů: kvalitní zařizovací předměty koupelny, WC, obklady, dlažby, CPL laminát vnitřní dveře s obložkovou zárubní, plovoucí podlahy.

Městská čtvrť Suché Vrbné se rozkládá na východní straně Českých Budějovic a lokalita pro výstavbu bytových domů se nachází v klidové zóně kolem Dobrovodského potoka. Lokalita je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i automobilem. Případné obavy z negativního vlivu dálnice D3 na tuto lokalitu jsou již nyní definitivně rozptýleny kilometrovým dálničním tunelem Pohůrka, který celou lokalitu ochrání.

Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti: základní škola Suché Vrbné, mateřská škola U Pramene, potraviny Jelen, supermarket Albert, lékaři, pošta, restaurace, fitness. Dopravní dostupnost: MHD linky č. 6, 9, 10, 13, 59, autem 5 - 10 minut z centra.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
45,21 m2 - 99,10 m2
Počet domů:
4
Počet bytů:
64
Dispozice bytů:
2+kk a 3+kk
Datum vložení:
10. 4. 2018

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

CENTURY 21 Jelen Reality

Nemovitost nabízí

CENTURY 21 Jelen Reality

Brigádnická 1723/4
České Budějovice
37006

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+2) je: (7)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

CENTURY 21 Jelen Reality

TOPlist TOPlist