4 987 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Podkova - apartmány

Kovářovský poloostrov

od 1.900.000 Kč
Počet bytů:16
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:29 m2
Velikosti do:84 m2
Datum vložení:28. 7. 2016
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Popis a vybavení nemovitosti

Pro zájemce o bydlení a rekreaci u Lipna, kteří uvažují spíše o možnosti koupě bytu nebo apartmánu nyní nabízíme možnost koupě bytových a nebytových prostor v Rezidenci Podkova, která vznikne v roce 2016 na pozemcích v situačním plánu označených jako 6 a 7. Rezidence Kovadlina i Podkova se snaží nabídnout budoucím majitelům více soukromí než apartmánové projekty v Lipně nad Vltavou, ale přitom stále zachovávají dobrou dojezdovou vzdálenost od sjezdovek na Kramolíně nebo obchodů a restaurací.

Ke každému z nabízených bytů a apartmánů patří věcné břemeno užívání soukromé písčité pláže, která se nachází přímo pod Rezidencí Kovadlina.

Apartmánové domy jsou orientovaný směrem na vodu tak, aby z každého bytu/apartmánu bylo z terasy vidět na vodní plochu.

Všechny jednotky jsou nabízeny ve vysokém standardu včetně wifi signálu. Ke každé jednotce patří také minimálně jedno parkovací stání a k většině i velké zahrady.
Energetická třída
G - Mimořádně nehospodárná
Velikost nemovitostí:
29 m2 - 84 m2
Počet bytů:
16
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
28. 7. 2016

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

MANE HOLDING a.s.

Nemovitost nabízí

MANE HOLDING a.s.

Okružní 2615
České Budějovice
37001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+9) je: (11)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

MANE HOLDING a.s.

TOPlist TOPlist