4 991 aktuálních nabídek
od 290 realitních kanceláří a soukromníků

Luční jez V.etapa

České Budějovice

od 2.040.000 Kč
Zahájení výstavby:5/2017
Dokončení výstavby:5/2019
Počet bytů:92
Dispozice bytů:2+kk až 6+kk
Datum vložení:7. 6. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Chcete bydlet na pěkném místě? Bydlete v centru a zároveň v přírodě. Oblíbená rezidenční lokalita Luční jez v Českých Budějovicích se nachází nedaleko centra a přitom v přírodě! Nabízí Vám vše, co očekáváte od kvalitního bydlení — příjemné a klidné prostředí, dobrá dostupnost veškerých služeb, kvalitní architektonické řešení objektů a účelné dispozice bytů.

Projekt:
Jedná se již o V. etapu výstavby bytů v této oblíbené lokalitě.

Objekt:
Jde o pěti patrový dům, označený jako objekt D + E. Objekt je propojen dvěma podzemními parkovacími podlažími, ve kterých je umístěno 103 garážových stání a 98 sklepních prostor.

V pěti nadzemních podlažích se nalézá 92 bytů s dispozicemi 2+kk – 6+kk.

Realizace:
9.5.2017 byla zahájena výstavba. Předpoklad dokončení jaro 2019 s předáváním bytů klientům nejpozději do poloviny roku 2019.

Lokalita:
Projekt je situován v příjemné klidné lokalitě v centru města na břehu řeky Vltavy. Na protějším břehu je jedna z architektonicky nejcennějších stabilizovaných lokalit rodinných domků u nemocnice. V dosahu je veškerá občanská vybavenost – školky, školy, úřady, zdravotnická zařízení, nákupní střediska, městská zeleň, sportovní zařízení.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Počet bytů:
92
Dispozice bytů:
2+kk až 6+kk
Datum vložení:
7. 6. 2017
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Eurotime, s.r.o.

Nemovitost nabízí

Eurotime, s.r.o.

Česká 141/66
České Budějovice
37001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+6) je: (13)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Eurotime, s.r.o.

TOPlist TOPlist