5 043 aktuálních nabídek
od 286 realitních kanceláří a soukromníků

Byty Nová

Nová ulice v širším centru města Českých Budějovic

od 2.590.000 Kč
Počet bytů:21
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:62,14 m2
Velikosti do:120,57 m2
Datum vložení:19. 12. 2017
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Místo pro klidné, moderní a bezpečné bydlení.

Dlouhou dobu jsme hledali místo pro prémiové bydlení v centru Českých Budějovic, které bude v klidné lokalitě uprostřed města. Místo, ze kterého bude možné dojít za 5 minut na náměstí, obchodního centra či na polikliniku. Odkud děti dojdou bezpečně do školy. Místo, kde bude možné vše potřebné zařídit bez zbytečných jízd automobilem.

Takové místo jsme našli a rozhodli se pro výstavbu bytového domu. Domu s 21 prémiovými prostornými byty o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk. Byty s balkony a terasami, kde součástí jsou sklepy-komory přímo vedle bytů. Samozřejmostí jsou garážová stání v přízemí a vynikající dopravní obslužnost.

Lokalita:

Nová ulice je v širším centru města Českých Budějovic. Do historického centra dojdete volnou chůzí za 5 minut.

Do Obchodního centra IGY, které je nejoblíbenějším místem pro nákup módy, sportovních potřeb, potravin a dalších nezbytných věcí v celém Jihočeském kraji dojdete za 7 minut. V IGY jsou kavárny, restaurace a nyní zde bude i nové nejmodernější multikino. Ještě blíže než náměstí Přemysla Otakara II je poliklinika Sever s mnoha lékaři a lékárnou. V okolí si pohodlně koupíte potraviny - je zde několik obchodů včetně Billy.

Ve vedlejších ulicích jsou školka a škola. Pokud jste vy nebo vaše děti hudebně nadány, jistě oceníte Lidovou školu umění na Palackého náměstí, kde je také nejbližší park se vzrostlou zelení.

Bez nadsázky tvrdíme, že tato čtvrť je nejrychleji rozvíjející se lokalita v centru města. V blízkém okolí je více nových bytových domů, které jsou vhodně umístěné do starší zástavby.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
62,14 m2 - 120,57 m2
Počet bytů:
21
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
19. 12. 2017
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Ing. Luboš Janeček

Nemovitost nabízí

Ing. Luboš Janeček

České Vrbné 2360
České Budějovice
37011

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+5) je: (7)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Ing. Luboš Janeček

TOPlist TOPlist