4 987 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence DLOUHÁ LOUKA

Dlouhá louka v Českých Budějovicích

od 1.680.000 Kč
Dokončení výstavby:dokončeno
Počet bytů:126
Velikosti od:průměrně 83,5 m2
Datum vložení:14. 10. 2011
Energetická náročnost: C - Úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Projekt je již dokončený a zkolaudovaný.

Přijďte se podívat !!!

Vhodná orientace komplexu zajišťuje majitelům bytů výhledy na řeku Vltavu a historické centrum Českých Budějovic.

Průměrná velikost bytu na DLOUHÉ LOUCE činí 83,5 m2 bez terasy a 103,4 m2 včetně terasy. Terasa nebo balkon náleží mimochodem ke každému bytu – jejich velikosti se pohybují od 10 do 66 m2.

Rezidenční komplex DLOUHÁ LOUKA obsahuje pouze byty, žádné další prostory ani obchodní plochy zde nebudou.

Jednotlivé domy jsou půdorysně uspořádány do tvaru písmene U a jsou otevřeny směrem k řece Vltavě. Vzniká tak klidový prostor, do kterého jsou orientovány hlavní pobytové místnosti bytů. Díky stupňování fasády mají domy při pohledu od Vltavy terasový vzhled. Vysoký standard rezidenčního komplexu DLOUHÁ LOUKA podtrhuje dostatek parkovacích míst, která jsou umístěna na úrovni 1. nadzemního podlaží jednotlivých domů a v jejich okolí.

Autoři projektu mysleli samozřejmě také na možnost rozvodnění Vltavy – přízemí domu je umístěno nad hladinou pětisetleté vody. Díky sloupovému řešení přízemních prostor může i v případě nepravděpodobného zaplavení domu voda volně protékat prostorem pro parkovací stání bez jakýchkoli větších škod.
Energetická třída
C - Úsporná
Velikost nemovitostí:
od průměrně 83,5 m2
Počet bytů:
126
Parkování:
ano
Datum vložení:
14. 10. 2011
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nemovitost nabízí

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Volejbalistů 1793/3
České Budějovice 2
37001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+2) je: (7)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

TOPlist TOPlist