4 987 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků

Bytové domy v lokalitě „ZA PILOU“ A2 v Trhových Svinech

Trhové Sviny

od 1.002.461 Kč
Počet bytů:17
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:40,5 m2
Velikosti do:126,5 m2
Datum vložení:15. 10. 2015
Energetická náročnost: C - Úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

V našem současném developerském projektu Vám nabízíme k prodeji bytové jednotky o velikosti 1+KK až 4+KK, každou s vlastním balkonem, sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru.

Novostavba vznikla na východním okraji města Trhové Sviny, poblíž komunikace II/156, vedoucí z Českých Budějovic směrem na Nové Hrady. Areál nabízí nádherný a ničím nerušený výhled do krajiny obklopené vzrostlým lesem. V současné době jsme dokončili výstavbu pětipodlažního bytového domu o 17 bytových jednotkách, z toho jeden byt o velikosti 3+ KK je koncipován jako bezbariérový.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna/kolárna, technická místnost, kotelna a sklepy pro všechny bytové jednotky. V těsné blízkosti bytového domu jsou vybudována parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu příslušejícímu ke každému bytovému domu je zabezpečen. Součástí projektu komplexu je i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.

Byty v novostavbách jsou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, event. bidet, vana a oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru celkem z barevných kombinací ve 2 druzích standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

V místnostech jsou plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách a na WC, keramické obklady. Všechny byty od velikosti 2+KK jsou osazeny balkóny, bezbariérový byt 3+KK v prvním nadzemním podlaží má terasu. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.

Obvodové zdivo domů je zděné z keramických tvárnic Porotherm 44 EKO+ (248/440/238 mm), doplněných o kompletní zateplovací systém tl. 100 mm. Klienti, kteří si zarezervují bytovou jednotku před dokončením interiérů, budou mít možnost zasáhnout do definitivní podoby svého bytu, umožňujeme klientské změny a výběr designu povrchových úprav.
Energetická třída
C - Úsporná
Velikost nemovitostí:
40,5 m2 - 126,5 m2
Počet bytů:
17
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
15. 10. 2015

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

REMONST Development, a.s.

Nemovitost nabízí

REMONST Development, a.s.

Rudolfovská tř. 460/93
České Budějovice
37001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (6+6) je: (12)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

REMONST Development, a.s.

TOPlist TOPlist