5 043 aktuálních nabídek
od 286 realitních kanceláří a soukromníků

Pozemky pro apartmány Soumarský most

Volary

-- Neuvedena --
Velikosti od:celkem 17900 m2
Datum vložení:11. 1. 2018

Popis a vybavení nemovitosti

Projekt "Apartmány Soumarský most" je situován do chráněné krajinné oblasti přímo na hranici národního parku Šumava.

Komplex se nachází v klidné exkluzivní přírodní lokalitě horního toku řeky Vltavy. K atraktivitě lokality, která je považována za počátek vodáckého ráje, přispívají pestré možnosti sportovních a rekreačních aktivit jak letních, tak zimních. Celoroční dostupnost areálu je zajištěna po vedlejší veřejné silnici navazující na hlavní komunikaci ve směru Volary - Lenora.

Areál apartmánových domů se skládá z 11-ti samostatných, do šumavské krajiny citlivě navržených, objektů. Každý z nich stojí na samostatném pozemku s parkovacími místy a umožňuje možnost variabilního výběru dle velikosti, dispozice a vybavenosti. Pro výstavbu areálu bylo vydáno územní rozhodnutí. Dle územního plánu je zastavitelnost budovami 25% plochy areálu, celková zastavitelnost pak 35%. V případě sportovních ploch lze uvažovat až s 85% zastavěním území. Nutné vybudovat ČOV - již vyprojektována. Na výstavbu apartmánů je zpracován projekt a je vydáno stavební povolení na vybudování technické infrastruktury. Voda užitková ze studny, pro pitnou vodu nutné vybudovat vrty (geologický průzkum-ve 20 metrech kvalitní voda-posudek je součástí dokumentace). Na nemovitost Vám zajistíme výhodné financování.

Více informací u makléře:
Michaela Šlencová
tel.: 737 500 713
e-mail: michaela.slencova@rkstejskal.cz
Velikost nemovitostí:
od celkem 17900 m2
Datum vložení:
11. 1. 2018
Volné nemovitosti:

Volné nemovitosti developerského projektu

zobrazit vše (1)

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

RK Stejskal.cz s.r.o.

Nemovitost nabízí

RK Stejskal.cz s.r.o.

Pražská tř. 1247/24
České Budějovice
37004

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+7) je: (9)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

RK Stejskal.cz s.r.o.

TOPlist TOPlist