4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej bytu 5+1 a více 255 m²

Borová Lada (okres Prachatice)

Základní údaje

Datum vložení 25. května 2023 ID nemovitosti 001954KH
Plocha pozemku 1 673 m² Obytná plocha 190 m²
Užitná plocha 255 m² Plocha zastavěná 168 m²
Energetiká náročnost E - Nehospodárná (i) Elektřina 230 V, 400 V
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Lokální - elektrické
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Parkování Vlastní parkovací stání Vlastnictví státní, obecní, jiné
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Pozemky: celková výměra 1.673 m2, z toho zastavěná plocha 242 m2, travní porost 1.431 m2.
Lokalita: strategická pozice v centrální Šumavě –Borová Lada–oblast s nadmořskou výškou nad 1.000 m n.m. – horské středisko v těsné blízkosti Chalupské slati (jedné z nejkrásnějších na Šumavě), je obklopená kouzelnou přírodou Šumavského národního parku a zároveň má dobrou vybavenost. Spolu s blízkou Kvildou jsou východiskem turistických tras a bílých stop v nejkrásnějších lokalitách Šumavského národního parku. Vysoká poloha na šumavských pláních zaručuje ideální atmosférické podmínky v podzimních a jarních obdobích a bohatou, až do brzkého jara trvající sněhovou pokrývku - ideální podmínky pro lyžaře. V blízkém dosahu jsou i lyžařské vleky.
Poloha domu: v těsné blízkosti centra turistického střediska Borová Lada, a přitom na klidném místě. Dům je obklopen vlastním pozemkem upraveným pro rekreaci a dětské hry. To mu vytváří intimní zázemí. Má velmi dobrou komunikační dostupnost i v náročných zimních podmínkách. Pěšky dostupná – v řádu minut - je veškerá vybavenost obce (penziony, restaurace, obchod, obecní úřad).
Popis domu: zděná stavba ve výborném stavebně-technickém stavu, kolaudovaná v r.2006 byla realizovaná z betonových tvárnic s kompletním zateplením obvodových stěn, což zajišťuje dobrou akumulaci tepla. Střecha sedlová, krytá kanadským asfaltovým šindelem IKO. Kamenná podezdívka, plastová okna v hnědém dekoru, měděné okapy a svody, dřevěný obklad – to vše vytváří horský styl šumavské chalupy. V domě se nachází šest samostatných bytových jednotek s vlastními vchody, z toho tři v přízemí o užitné ploše 38,0 m2 a tři v podkroví o výměře 47,0 m2. Každý byt má kuchyň s jídelním stolem a rozkládací pohovkou, jednu ložnici, samostatné WC, sprchový kout s umývadlem a komoru. V samostatné stavbě u domu je k dispozici velká garáž, která slouží jako prostor pro ukládání sportovních potřeb. Nabízí se tak využití zakoupeného domu různou formou ve velmi širokém spektru - vlastní bydlení a rekreaci i případné pronajímání apartmánů v rámci cestovního ruchu. Dům je provozován jako apartmány U krále Šumavy a je zajištěna pečlivá správa nemovitosti. Bližší informace o nabídce i postupu k realizaci koupě Vám rádi sdělíme při osobním jednání a zajistíme rovněž prohlídku.
Inženýrské sítě,vytápění:
El.příkon: z distribuční sítě EON - všechny byty mohou mít samostatné měření. Kanalizace: do obecního kanalizačního řadu. Voda: z obecního vodovodního řadu. Vytápění: el.přímotopy ve snížené sazbě. Fotovoltaika o instalovaném výkonu 12 kW je umístěná na střeše domu a šetří více než 30 procent nákladů na spotřebu el.energie na provoz bytových jednotek. Komunikační napojení: z obecní komunikace.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borová Lada (okres Prachatice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist