4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej bytu 3+1 80 m²

Harantova, Budějovické Předměstí, Písek

Základní údaje

Datum vložení 26. ledna 2023 ID nemovitosti J09037
Plocha celková 80 m² Obytná plocha 75 m²
Užitná plocha 80 m² Plocha nebytová 80 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Patro 4.
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 3+1 s parkovacím stáním v Harantově ulici v Písku. Jedná se o byt ve 4. patře bytového domu o podlahové ploše 75,2 m² s příslušenstvím. Byt je prostorný, světlý, dispozičně velice dobře řešený, působí příjemným útulným dojmem, který navíc podtrhuje krásný výhled z oken bytu na město Písek a také na uzavřený vnitroblok, na kterém se nachází vyhrazené parkovací stání k této bytové jednotce. K bytu dále náleží sklep v přízemí domu o výměře 4,8 m² a dále možnost využívat uzamykatelný půdní prostor nacházející se na stejném patře s bytovou jednotkou, který nyní slouží na např. na sušení prádla nebo skladování sezónních věcí. Vzhledem k poloze domu je nemovitost vhodná pro zájemce, kteří přivítají blízkost centra města, školky, školy, ale zároveň blízkost krásných Píseckých hor, přičemž veškerá občanská vybavenost je dostupná autem i pěšky. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte naši kancelář.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost zájemci, který mu nabídne pro něj nejvýhodnější podmínky. Nejedná se o aukci.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Harantova, Budějovické Předměstí, Písek
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist