4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Kvilda (okres Prachatice)

Základní údaje

Datum vložení 17. října 2022 ID nemovitosti 001784KH
Obytná plocha 84 m² Užitná plocha 84 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Zdroje vody Veřejný vodovod
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Parkování Garáž Patro 1.
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

„Váš druhý domov na horách“
KVILDA - vzdušné lázně na Šumavě. Lokalita v samém srdci Národního parku Šumava - biosférická rezervace pod patronací UNESCO. Místa tak krásná až se tají dech.. Nedotčená příroda - fascinující v proměnách ročních období.
HORSKÉ APARTMÁNY.
Architektonicky precizovaný koncept stavby trvalé hodnoty s nápaditě řešenými vnitřními interiéry. Velkoformátová prosklení poskytují široké výhledy na vzdálené obzory a propojují obytné prostory s okolní šumavskou přírodou. Vnitřní dispozice jsou navrženy jako obytné prostory pro společné chvíle, pohodová setkání a relaxaci. Interiéry navozují příjemný a nezaměnitelný pocit domova, kam se budete rádi vracet.
VNITŘNÍ DISPOZICE WELLNESS APARTMÁNŮ s užitnou plochou od 65 m2 do 120 m2.
1+KK / galerie, lodžie.
2+KK / galerie, balkon, lodžie.
3+KK / terasa, balkon, lodžie.
2+KK / terasa, předzahrádka.
3+KK / lodžie, předzahrádka.

SUPERLUXUSNÍ NADČASOVÉ STANDARDY – bližší info v realitní kanceláři.
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Vnitřní parkovací stání projektovaná pro vysoká SUV se střešními ski-boxy. Cyklo-ski sklep, bezpečný úložný prostor. Prostorný výtah.
Vytápění: Zdroj Te a TUV ze strojovny BD vybavené TČ - tepelnými čerpadly, podlahové konvektory pro nízkoenergetické vytápění.
LUXUSNÍ WELLNESS APARTMÁNY s OBYTNOU GALERIÍ - Velkoryse prosklené posuvné portály a celoskleněné zábradlí v lodžiích poskytují nerušené daleké výhledy z podkroví do typické krajiny vysoko položených šumavských horských plání.
LUXUSNÍ WELLNESS APARTMÁNY s PROSKLENÝMI BALKÓNY - Bezpečné celoskleněné zábradlí poskytuje větší prostorovou vzdušnost balkónů a lodžií, již žádné optické hranice pro vaše pohodové stolování venku nebo příjemné večerní posezení.
LUXUSNÍ WELLNESS APARTMÁNY se VSTUPEM NA ZAHRADU - Předzahrádky nabízejí více venkovního prostoru a vaše volnočasové chvíle nebo wellness procedury se tak mohou vzájemně propojit s okolní horskou přírodou.
Bližší informace v realitní kanceláři přímo od jednatelky společnosti, která vážným zájemcům sjedná schůzku s investorem.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kvilda (okres Prachatice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jiřina Müllerová
Jiřina Müllerová
Kontaktovat prodejce
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist