5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej bytu 2+kk 80 m²

Dolní Dvořiště (okres Český Krumlov)

Základní údaje

Datum vložení 14. srpna 2023 ID nemovitosti J09479
Plocha celková 80 m² Obytná plocha 74 m²
Užitná plocha 80 m² Plocha nebytová 80 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Patro 2.
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Z Dolního Dvořiště je to kousek do Rakouska, na Lipno a třeba i do Krumlova. Byt 2+kk z roku 2017 má 74,44 m² (+ 5,6 m² sklep). Je nabušený úložnými prostory. Má krásně upravené okolí domu. Na okraji obce budete mít klídek. A auto zaparkujete na vyhrazeném parkovišti. Hledáte něco takového? Čtěte dál.
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prodej tohoto bytu.

Dispozice a velikost bytu

Nejlépe uděláte, když nám napíšete. My vám na e-mail pošleme virtuální prohlídku, kde si byt projdete z domova pěkně krok po kroku. Ne všechny realitní servery totiž zobrazení virtuální prohlídky podporují. Tohle 2kk vám kromě neprůchozí ložnice nabídne i šatnu. V předsíni stojí vestavěná skříň. Tu oceníte. Se špinavým prádlem půjdete do komory – tam je pračka. A ještě taky dost místa. Koupelna s oknem má WC a sprcháč. Prostředku bytu dominuje obývák se střešními okny. Ten spojuje odpočinkovou zónu s jídelnou a kuchyňským koutem. A když vyjdete z bytu, přímo na patře si odemknete ještě vlastní sklep. Na patře už pak není žádný další soused. A ani nad vámi.

Okolí domu docení každý

Trávník kolem domu má společenství vlastníků i obec vždy perfektně upravený. Bytový dům má dva vchody. Z vyhrazeného parkoviště před domem (pouze pro majitele bytů) si jedním vchodem odnesete nákup z auta po schodech do bytu. Druhým vchodem projdete do prostoru za domem. Tam jsou lavičky, chodníky i oplocené dětské hřiště. Dole v údolí protéká Malše. Kolem domu vede cyklostezka. A jak citlivě a věcně sdělit, že v blízkosti domu je hřbitov? V blízkosti domu je hřbitov.

Lokalita

Za nesrovnatelné ceny s těmi na Lipensku si koupíte byt 25 km od Lipna. Pokud jste tzv. pendleři, uvítáte blízkost rakouských měst Freistadt, Weitra a dalších. Linz dáte autem do hodinky. České Budějovice jsou asi 40 km vzdálené a Český Krumlov zvládnete více trasami do půl hodiny. Ve Dvořišti je základní i mateřská škola. Vyřídíte si úřad, nakoupíte ve Flopu. A dálnice D3 tu už brzy bude mít sjezd.

Dost už. Pokud jste dočetli až sem, je asi opravdu nejvyšší čas napsat skrze formulář u inzerátu. Na e-mail, který uvedete vám do 20 minut pošleme podrobnější informace. A pokud budete chtít pomoct s hypotékou, zvládneme i to.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dolní Dvořiště (okres Český Krumlov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist TOPlist