4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
REMONST Development, a.s. nabízí

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Za Pilou, Trhové Sviny (okres České Budějovice)

Fotky 6

Základní údaje

Datum vložení 3. prosince 2022 ID nemovitosti 2153243367
Plocha celková 53 m² Obytná plocha 48 m²
Užitná plocha 53 m² Energetiká náročnost A - Mimořádně úsporná (i)
Konstrukce Zděná Balkóny Balkon
Druhy bytů Klasický Okna Plastová
Parkování Vlastní parkovací stání Zateplení Zateplený
Patro 3. Vlastnictví soukromé
Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

V další etapě našeho současného developerského projektu Vám nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru. Bytový dům s pracovním označením nyní „A4“ bude o velikosti 3NP a celkem 10 bytových jednotek.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna/kolárna, technická místnost, kotelna a sklepy pro všechny bytové jednotky. V těsné blízkosti bytového domu jsou vybudována parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), areál příslušející ke každému bytovému domu je zabezpečen oplocením. Součástí projektu komplexu v dalších etapách je i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.

Byty v novostavbě budou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny koupelnou se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, event. bidet, vana, event. sprchový kout a u některých typů bytů oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru z několika druhů standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Interiérové dveře bytů budou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

V místnostech budou ve standardu plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách a na WC, keramické obklady. V této fázi stavby je možné ovlivnit dispozice bytu. Všechny byty od velikosti 2+KK jsou osazeny balkóny, byt v přízemí o velikosti 2+KK má terasu. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.

Obvodové stěny přízemí budou provedeny z keramických tvárnic HELUZ FAMILY 44, P10. Obvodové stěny v ostatních patrech budou provedeny z keramických tvárnic HELUZ FAMILY 38, P10, (doplněných o kompletní zateplovací systém tl. 100 mm.) Klienti, kteří si zarezervují bytovou jednotku před dokončením interiérů, budou mít možnost zasáhnout do definitivní podoby svého bytu, umožňujeme klientské změny a výběr designu povrchových úprav.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Za Pilou, Trhové Sviny (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jana Hořejší
Jana Hořejší
Kontaktovat prodejce
REMONST Development, a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist