3 159 aktuálních nabídek
od 246 realitních kanceláří a soukromníků
ADÁMKOVÁ REALITY spol. s r.o. nabízí

Prodej bytu 1+kk, garsoniery 50 m²

V. Talicha, České Budějovice 2, České Budějovice

Rezervace
Fotky 14

Základní údaje

Datum vložení
13. července 2020
ID nemovitosti
2172
Plocha obytná
40 m²
Plocha užitná
50 m²
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná
Dopravní spojení
MHD
Konstrukce
Skeletová
Balkóny
Terasa
Parkování
Garáž
Vlastnictví
soukromé

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v Českých Budějovicích 1+kk o podlahové ploše 42,4 m2 při ceně 59.800,-Kč/m2 v 7. NP novostavby ojedinělého projektu REZIDENCE OSKARKA, v prvním živém zeleném domě v našem kraji.
K bytu náleží terasa 9,4 m2, která je umístěna směrem na západ, skladovací kóje 2,55 m2 umístěná na patře a též parkovací stání v přízemí domu. Celková cena bytu včetně příslušenství je 3,138.083,-Kč.
Byt se prodává včetně standardního sanitárního zařízení, podlahových krytin, dveří a obložek, vypínačů, součástí je příprava na kuchyňskou linku a rekuperační jednotku.
Rezidence Oskarka se nachází na rohu ulice Oskara Nedbala a Václava Talicha v Českých Budějovicích. Je umístěna poblíž sídliště Šumava, v atraktivní části města s veškerou občanskou vybaveností včetně školy a školky. V blízkosti je vybudován nový relaxační park, v docházkové vzdálenosti naleznete multikino CINESTAR. Centrum města je velice dobře dostupné městskou hromadnou dopravou.
Nově budovaný objekt Rezidence Oskarka má velmi dobrý koncept návrhu, díky kterému nedojde jeho realizací ke zhoršení tepelného komfortu celé oblasti. V jeho nejbližším okolí naopak dojde k výraznému zlepšení zejména prostřednictvím optimální koncepce zelené infrastruktury z jižního směru.
Tento budějovický projekt výrazně přesahuje nastavenou úroveň běžně realizovaných projektů a zařazuje se do elitní společnosti pokročilých návrhů, které snesou srovnání i s náročnou zahraniční konkurencí. (Podloženo certifikací GREENPASS).
Výstavba byla zahájena na začátku roku 2020 a kolaudace naplánována na 3. čtvrtletí 2022.

Součást developerského projektu

Rezidence Oskarka

Developerský projekt

Představujeme Vám výstavbu prvního živého zeleného domu v Českých Budějovicích – Rezidence Oskarka, která byla zahájena na začátku roku 2020 a její dokončení je naplánováno na srpen 2022.

Ve 2.NP – 8.NP je umístěno 110 bytových jednotek 1+kk – 4+kk vč. skladovacích kójí na podlaží.

Byty jsou navrženy s velkorysými terasami a balkony. Parkování na vnitřních stáních nebo liftparkeru. Příprava pro kuchyň a rekuperační jednotku.

Sanitární zařízení, podlahy, dlažby a dveře byly… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

V. Talicha, České Budějovice 2, České Budějovice
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Miloslav Čech
Miloslav Čech
Kontaktovat prodejce
ADÁMKOVÁ REALITY spol. s r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist