5 039 aktuálních nabídek
od 296 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Dynamic nabízí

Prodej bytu 1+kk, garsoniery 33 m²

Slupečná, Lipno nad Vltavou (okres Český Krumlov)

44 000 EUR
K ceníkové ceně se připočítávají převodní poplatky ve výši 6,5%

Základní údaje

Datum vložení 12. května 2023 ID nemovitosti 364149
Plocha pozemku 33 m² Obytná plocha 33 m²
Užitná plocha 33 m² Energetiká náročnost E - Nehospodárná (i)
Konstrukce Jiná Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji apartmány v apartmánovém resortu Predigtstuhl v obci Sankt Engelmar v Bavorském lese v SRN.
Sankt Engelmar leží v nadmořské výšce 808 m.n.m a zve k rozmanitým aktivitám, odpočinku a rodinné dovolené. Mírné kopce a majestátní hory charakterizují tuto rekreační oblast Bavorského lesa.
Sankt Englmar - státem uznávané klimatické lázně a středisko zimních sportů v přírodním parku Bavorský les. Horská obec slibuje odpočinkovou i aktivní dovolenou v nádherné nízkohorské krajině Bavorského lesa v létě i v zimě.
Sankt Englmar s místními horami Pröller, Knogl, Predigtstuhl, Hochberg a Hirschenstein - všechny vysoké přes 1 000 m, lesem přímo před dveřmi prázdninového domu, 125 km značených turistických tras v létě a asi 50 km vyčištěných turistických tras v zimě, hosté zde najdou ideální místo pro dovolenou. V přírodě blízkém lázeňském parku s různými vodními zařízeními, Kneippovými bazénky, 4,5 km pěších stezek s mnoha lavičkami, dětským hřištěm. Zážitkový statek "Alte Mühle" (Starý mlýn) je začleněn do lázeňského parku v typické venkovské stavební kultuře, s dětským hřištěm, historickým vodním mlýnem, kamennou pecí na pečení a statkem s mlýnskou místností a obchodem na statku.
Atrakcí pro malé i velké je sáňkařský a volnočasový ráj s letní sáňkařskou dráhou, horskou dráhou, létající liškou, adventure golfem, mega skluzavkami, tubingovou dráhou a mnoha dalšími atrakcemi, např.WaldWipfelWeg", stezka v korunách stromů ve výšce 30 metrů. Přilehlá naučná stezka je výstavní a smyslová zahrada pro malé i velké. Novinkou je "Dům na hlavě" - ponořte se do "světa vzhůru nohama". Od srpna 2015 vás zavedeme do "světa vnímání". Navštivte Bayerwald Xperium v budově "Alter Pfarrhof", hned nad kostelem.
V Predigtstuhl Resortu nabízíme k prodeji 37 apartmánů (viz ceník). Apartmány jsou dispozičně 1+kk o výměře 33m2. Každý apartmán má příslušenství, balkon nebo terasu, malou kuchyňku. Apartmán je zařízený nábytkem (vybavení je: malá kuchyňka, jídelní stůl, dvoupostel, gauč, skříně. V zádveří je odkládací prostor (šatna)
Apartmán kupujete do osobního vlastnictví a máte ho zapsaný v katastru nemovitostí. Spolu s jednotkou kupujete podíl na společných částech budovy a pozemcích.
Apartmán užíváte dle vlastního uvážení. např. ho máte pouze pro osobní potřebu nebo potřebu vašich příbuzných a známých. Můžete ho také pronajímat přes ubytovací portály např. Booking.com, Airbnb, Chalupy.cz apod. Měsíční poplatky stanovené správcem jsou za apartmán ve výši 268,- EUR.

Prohlídky objektu nebo další informace u makléře zakázky nebo na apartmanybavorskyles.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Slupečná, Lipno nad Vltavou (okres Český Krumlov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Karel Exl
Ing. Karel Exl
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Dynamic
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist TOPlist