Sdílet
6 135 aktuálních nabídek
od 321 realitních kanceláří a soukromníků
Vladimír Zingor nabízí

Prodej: Pozemek (St. parcela) Homole

České Budějovice - Homole, Boršovská

Nemovitost nabízí

Vladimír Zingor
Zobrazit kontakt prodejce
ID nemovitosti:AAA758112150563476
Plocha pozemku:1.000 m2
Datum vložení:6. října 2016
Poslední úprava:10. října 2016
Dostupné sítě TV, internetNecoss

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji stavební parcelu o rozloze 1000 m2 v obci Černý Dub. Černý Dub je vzdálený cca 10 km jihozápadně od krajského města České Budějovice. Parcela se nachází v atraktivní části vesnice obklopené lesy a rybníky. Parcela je napojena na inženýrské sítě (elektřina, kanalizace, plyn. Přímo ve vesnici se nachází možnost jak autobusového (300m), tak vlakového spojení (250m) , do Českých Budějovic. Rovněž obchod s potravinami je v příjemné dopravní dostupnosti do obce Nové Homole, která je vzdálená 1 km od nabízené stavební parcely.Parcela určena územním plánem k výstavbě rodinného domu o velikosti 1.N.P. s podkrovím,kdy součástí prodeje je projekt rodinného domu jehož součástí je i vodovodní přípojka.


Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji stavební parcelu o rozloze 1000 m2 v obci Černý Dub. Černý Dub je vzdálený cca 10 km jihozápadně od krajského města České Budějovice. Parcela se nachází v atraktivní části vesnice obklopené lesy a rybníky. Parcela je napojena na inženýrské sítě (elektřina, kanalizace, plyn. Přímo ve vesnici se nachází možnost jak autobusového (300m), tak vlakového spojení (250m) , do Českých Budějovic. Rovněž obchod s potravinami je v příjemné dopravní dostupnosti do obce Nové Homole, která je vzdálená 1 km od nabízené stavební parcely.Parcela určena územním plánem k výstavbě rodinného domu o velikosti 1.N.P. s podkrovím,kdy součástí prodeje je projekt rodinného domu jehož součástí je i vodovodní přípojka.Zakázku vyřizuje

Vladimír Zingor
Kontaktovat makléře
Do telefonu uveďte KÓD nemovitosti
ČESKÉREALITY AAA758112150563476

Nemovitost nabízí

Reklama
Získat aplikaci Adobe Flash Player
Specialisté ve Vašem okolí
Důležité kontakty z okresu České Budějovice
Vytisknout PDF
Petr ŠKODA s. r. o.- malířství
604 533 924
Precizní malířské a natěračské práce. Nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah. Navštivte nás na http://www.malirstvi-skoda.cz.
Vizitka firmy
Chcete mít zde svojí vizitku, která se denně zobrazí tisícům návštěvníků?
Více informací
TOPlist TOPlist