Sdílet
6 059 aktuálních nabídek
od 304 realitních kanceláří a soukromníků

JAK ZDARMA PŘIDAT VLASTNÍ NEMOVITOST K PRODEJI ČI PRONÁJMU?

Pro všechny majitele nemovitostí server jiho.ceskereality.cz nabízí možnost bezplatného vložení vlastní nemovitosti do databáze nabídek k prodeji či pronájmu. Díky vysoké návštěvnosti a specifické skupině návštěvníků tak získáte jedinečnou možnost nabídnout nemovitosti za nejlepší cenu a uskutečnit prodej či pronájem za co nejkratší možnou dobu!

Postup pro vložení je následující:

  1. REGISTRACE: aby bylo možné vloženou nemovitost kdykoliv smazat či opravit jakékoliv údaje či fotografie, je nutné se na server registrovat. Tím získáte vlastní přístupové uživatelské jméno a heslo. S těmi údaji se můžete kdykoliv v budoucnu přihlásit na server jiho.ceskereality.cz a upravovat si svou nabídku nemovitostí. Veškeré zadané údaje v REGISTRACI se také objevují jako kontakt u každé vámi inzerované nemovitosti.
    Registrovat se můžete ZDE

  2. PŘIHLÁŠENÍ: po úspěšném vyplnění registračního formuláře a potvrzení registrace serverem se můžete pomocí zvoleného uživatelského jména (login) a hesla přihlásit na server. Na hlavní straně serveru jiho.ceskereality.cz klikněte v pravém menu na tlačítko Servisní sekce (LOGIN) a zadejte uživatelské jméno a heslo.
    Přihlásit se můžete také ZDE

  3. VLOŽENÍ NEMOVITOSTI: po úspěšném přihlášení na server se Vám otevře SERVISNÍ STRÁNKA, kde můžete vkládat, opravovat i mazat údaje o Vašich nemovitostech. Klikněte na VLOŽIT NEMOVITOST a postupujte vyplněním tří kroků zadávacího formuláře.

TOPlist TOPlist